Pages

Saturday, August 15, 2015

Maria x Sippy cup


Tegime Mariaga mõni aeg tagasi ühe tüdrukuteõhtu ja rääkisime vaheldumisi oma reisidest. Beebit oli nii hea üle pika aja näha ja lõpuks tegime ikka ühe öise pildisessiooni ka. Täiesti spontaanse shoot'i kohta pole üldse paha tulemus, ma leian. In other news - oleme korterit lahti pakkinud ja asjadele õigeid kohti leida üritanud. Lõpuks tundub kõik peaaegu paigas olevat ja nüüd on siin nii mõnus ja hubane. Mul on veel Tallinnas orienteerumisega korralikult probleeme, aga muidu on kõik moos. Laura näitas mulle hiljuti, kust TTÜ-sse sisse ka saab, nii et ma olen kooliks täielikult valmis. 


4 comments:

Britta Tarvis said...

Tere!

Kirjutan Teile kommunikatsioonibüroo JLP poolt. Nimelt teeme blogibaromeetri uuringut, mis tähendab, et me kaardistame Eesti blogisid ja märgime ära trende, mis aasta jooksul tekkinud on. Uuringut viime läbi juba teist aastat.

Kahjuks ei leidnud Teie blogist kontaktaadressi – hindaksime väga, kui saadaksite oma e-maili aadressi mulle aadressil britta.tarvis@jlp.ee või kommenteeriksite antud postitust. Suur, suur tänu!

Heade soovidega
Britta Tarvis

Paula Johanna Adamson said...

Tere!

paulajohanna@paulajohanna.com

:)

Paula Johanna Adamson said...

Tere!

paulajohanna@paulajohanna.com

:)

Britta Tarvis said...

Super - suur tänu! Võtame septembri jooksul lähemalt ühendust. :)

Britta