Pages

Monday, July 6, 2015

Rabajooga Kadriga


Pea poolteist kuud tagasi loosisin välja kaks fotosessiooni, millest ühe saan nüüd teieni tuua. Vahepealne eksamiperiood ja muud toimetused lükkasid pildistamist kogu aeg edasi. Lõpuks oli isegi päris suvi kohale jõudnud ja Kadri vahetusaasta hiilis aina lähemale.


Kadriga otsustasime rabas hommikuse valgusega pildistamist proovida. Tükk aega kaalusin erinevaid rabasid ja lõpuks otsustasime Meenikunno kasuks. Esiteks selle pärast, et see polnud liiga kaugel ja üleüldse oli see üsna hästi ligipääsetav. Et aga päike tõuseb praegusel ajal halastamatult vara, asusime Tartust juba kella kahe paiku öösel teele.Kohale jõudes oli veel pisut hämar, seega saime veidi jalutada ja rabaga tutvuda. Eelneval päeval oli rabas juhtumisi pulmi peetud, seega viimased pulmalised istusid Päikeseloojangu maja juures ja nautisid viimast lõkkesoojust. Üleüldse olen tänaseks kolm korda Meenikunnos käinud (seda kõike viimase kahe nädala jooksul) ja võin öelda, et rabas olenemata kellaajast on rabas alati inimesi.Rabade populaarsuses pole ka tegelikult midagi imeks panna - tegu on väga imeliste kohtadega. Hommikuvalguses on seal veel eriti maagiline. Õhk on mõnusalt värske ja kõik tundub nii metsik ja puutumata, samas kuidagi natuke kidur ja sünge. Eriti müstiliseks muutus kõik siis, kui tasahilju üritasime laudtee kõrval maad katsuda, mis on mõnusalt vetruv ja salapärane.


Kadriga oli meil üpriski lõbus. Algul ehk võõrastasime teineteist pisut, aga mingil hetkel võttis pildistamine päris omapärase ja lõbusa pöörde. Kadri nimelt paindub meeletult hästi ja tegeleb tantsimisega, seega lähenesime lõpuks pildistamisele jooga võtmes, leiutades nii omamoodi rabajooga. See tundus meile lõpuks päris hea äriideena, sest raba on tõenäoliselt üks lõõgastavamaid kohti, kus joogaga tegeleda.


Algul loodetud udu me lõpuks paraku pildile ei saanud. Uduga ongi lood paraku üpris nigelad, tegu on suhteliselt kapriisse nähtusega. Meenikunno on aga ilma selletagi väga huvitav ja mitmekülgne, ka männimetsas tegime mõned pildid.


No comments: