Pages

Saturday, May 23, 2015

Rapsipõld ja bemud

Tegin Nele sünnipäeval Siimu prefaceliftist pilti :)

Ehkki pean veel õpikud ära viima, julguse kokku võtma ja klassijuhataja käest oma kirjandi koopia ära tooma ning lõpetamiseks valmistuma, on kõik suuremad kooliga seotud kohustused nüüdseks täidetud. Eksamiperiood möödus minu jaoks üllatavalt valutult, sest pidin neist vaid kahega maha saama. Eesti keelt ma ootasin lausa pikisilmi, sest kirjutada on mulle alati meeldinud. Matemaatikat kartsin päris korralikult, aga nädal enne eksamit leidsin end TTÜ sisseastumistingimusi lugemast ja sain teada, et hõbemedalistid saavad sisse konkursiväliselt. Niisiis läksin ka matemaatika eksamile üsna pingevabalt. Inglise keele asemel tegin CAE ja koolieksami asemel DSD. Everything worked out better than expected!


Kõigi eelduste kohaselt sean end uuest õppeaastast sisse Tallinnasse, enne aga kavatsen veeta ühe supermõnusa ja meeldejääva suve. Ilmad kisuvad ka juba pigem kevadsuviste poole, seega tasapisi olen isegi paar roadtrip'i teinud. Peale eksamit käisime näiteks Ööbikuorus, kus oli meeletult ilus vaade Rõuge suurjärvele. Pärast põikasime veel Võrus Roosisaarest ka läbi. Roosisaare parklasse sattusin umbes nädal aega tagasi Street.ee avakruiisi raames ka. Väga moos päev oli - mitusada kilomeetrit läbi Lõuna-Eesti, viie kilomeetri pikkune kolonn umbes 250 autost ja superilus ilm. Enne sügist ootab veel klassireis Bulgaariasse ja päris kindlasti Mariaga üks korralik reis Tallinnasse Vapianosse (sest viimased 2 korda, kui me sinna läinud oleme, on Vapiano lihtsalt kinni olnud). Ja äkki midagi vinget veel...

Jensi uus bemu. Nagu Jens ise ütles: "Tiinekas ja pensionär." 

Kui lõpetamisest rääkida, siis ma suutsin oma kleidiplaanid muidugi viimasele minutile jätta, ent õnneks on mul nii armas õmbleja, kes ka kõige hullumeelsemate Paula ideedega nõus on. Kleit on muidugi ainult üks mure miljonist, mis lõpetamisega kaasneb. Õnneks on sinna veel aega... Ühesõnaga, kel huvi ja tahtmist, siis lõpetamine ise on 20. juunil kell 12.00 Miina Härma gümnaasiumis. 


Mu beebidest said vahepeal taaskord maakassid. Nimelt olime sunnitud erinevate asjaolude tõttu Mürtsu ja Kärtsu Suure-Kambjasse ajutisele asumisele saatma. Kuuldavasti on nad mõningad kultuurišokid edukalt üle elanud ja saavad seal ilusasti koos ülejäänud kolme kassiga hakkama. Täna õhtul lähen neid vaatama ka, ehk saan isegi mõne pildi.


No comments: