Pages

Sunday, May 10, 2015

Emadepäeva special

Aitasin eile Marial ja tema õel Eva-Lottal emadepäevaks kingitust teha. Kartsin, et ei püsi ülesannete kõrgusel ja rikun veel viimati nende üllatuse ära, sest inimesi ei satu ma just kuigi tihti pildistama. Mariaga tuhlasime veel enne pildistamist internetis ja otsisime ideid, mis lõpuks tundusid teostamatud ja minu hirmud aina süvenesid. Tegelikult läks kõik nagu valatult. Terve fotosessioon oli hästi mõnusa õhkkonnaga ja meil oli koos päris lõbus, piltidega jäime ka kõik rahule. Ja internetist leitud ideed teostasime ka vägagi hästi. Niisiis siin on teile mõned printsessilikud pildid. Ühtlasi tuletan meelde, et täna õhtul loosin välja kaks fotosessiooni - kui keegi, kes veel seda teinud pole, nüüd osaleda tahaks, siis veel on aega :)4 comments:

Katre said...

Pildid on ilusasti õnnestunud ja valgus ja värvid paigas ja modellid suurepäraselt ilusad, aga mind isiklikult jäi üks asi häirima ja ma loodan, et sa ei pahanda et ma selle välja ütlen. :D
Ühesõnaga nagu kuldreegel on, siis horisont võiks ikka sirgu olla. Muidugi on erandeid, kus pilti siia ja sinnapoole kallutades saab parema efekti, aga selliste südamlike/siiraste piltide puhul tahaks kohe 100%iliselt näha, et pildi üldine mekk oleks ka üdigi naturaalne ja loogiline. :)

Paula Johanna Adamson said...

Täitsa usun, et mõnel pildil võib see häirima jääda. Ennast häiris näiteks esimesel pildil pisut. Samas ma vist olen pigem seda usku, et kui tegu pole just meeletult korrapärase pildiga, kus horisont suurt rolli mängib (nt 4. pildil), siis pole see nii kohutav viga. Maastikufotodel jms olen ise ka alati hullult kriitiline horisondi osas. Aga aitäh ilusate sõnade eest ja kriitika eest, järgmine kord mõtlen sellele ehk pingsamalt. :)

Kärt Vainura said...

Oh, ma armusin nendesse piltidesse. Nii armsad ja siirad! Suurepärane töö!!! :)

http://k2rtu.blogspot.com/

Paula Johanna Adamson said...

Aitäh :) Ise olin eriti rahul siis, kui kuulsin, et modellide emmel oli isegi pisar silma tulnud :)