Pages

Thursday, April 2, 2015

Tükike DisneylandiOma eelviimase päeva Californias veetsin imelises Disneylandis. Anaheimis asuv hiiglaslik park oli tegelikkuses veelgi võimsam, kui olin endale ette kujutanud. Pargis jalutades tekib tunne, nagu oleksidki maagilises Disney maailmas, kus kõik on imearmas ja filmilik. Pildid ütlevad rohkem kui tuhat sõna, seega see postitus peaks enda eest päris palju ilma tekstitagi rääkima :)Maagiline oli ka see, et Disneylandis sain esimest korda kokku Gretaga, kes juhtus samal ajal samuti üksi Californias ning samal päeval ka Disneylandi. Väga vahva kokkusattumus igatahes, kahekesi oli seal palju lõbusam ka ja ühtekokku veetsin pargis 13 tundi. 

Õhtupoolikul liikus läbi pargi suurejooneline paraad, kus võis kohata kõiki pargis olnud filmidest ja multikatest tuntud tegelasi. Ja õhtu lõpetas võimas veeshow, kus veeseinal mängiti erinevaid Disney multikaid ja üleüldse tehti igasugu tralli (peate ise kohale minema). 4 comments:

Jaanika L said...

Ma kujutan ette, kui äge seal võis olla. :) Su pildid on lihtsalt imeilusad!

Kärt Vainura said...

Mis kaamerat sa kasutad? ja kasutad ka mingit programmi töötlemisel?

Paula Johanna Adamson said...

Canon EOS 60D ja Photoshop

Maria Emma said...

Täitsa lõpp kui mõnus pilt see on kus sa lossi ees seisad ja viimane pilt lossist ise...nii suur süda nende piltide pihta!