Pages

Wednesday, April 15, 2015

Sinililled

Sain täna Ingerilt toreda uudise, et mind on parimate blogide kandidaadiks nomineeritud. Siinkohal tahaksin tõdeda, et kuigi kõik need kuus aastat näitavad ilusti ära Paula tõusud, mõõnad ja arengutee fotograafiaalaselt, siis väga suur osa mu blogist on see, mis ta on, vaid tänu teistele. Seega teen väikese shout out'i Reinole ja Johanile, keda võib julgesti mu blogi contributor'ideks nimetada ning Johanit ilmselt isegi vaimseks mentoriks, sest tänu temale olen ma üldse oma kaameraga taaskord sina peale saanud. Kindlasti tahaks ära mainida ka mami ja kõik-kõik teised, kes on viitsinud aega minu, blogi ja piltide alla panna :) Ehk siis kui keegi tahab veel neile (või siis meile) kõigile pika pai teha, võite oma hääle anda järgneval lingil pildiblogide rubriigis: https://surveer.com/s/MS6YDBNB

Täna sain lõpuks sinililledest pildikesed tehtud, mida kogu aeg edasi lükkasin. Tuul oli korralik, seega makroobjektiiviga mässamine oli paras peavalu, ent midagi isegi sain.


1 comment:

Anonymous said...

Pisikese roti alla pandud aeg on ennast kuhjaga ära tasunud, ütlen ma... ainult värvidega paistab mõnel pisike segadus olevat - osad sinililled said millegipärast kollased-punased :) kallinurr ja palju õnne!