Pages

Monday, March 2, 2015

Märtsi fotoväljakutse - Day 1 - Self portrait


Lõpuks ongi kätte jõudnud uus fotoväljakutse ehk siis terve märtsikuu jooksul üritan taaskord väljakutse graafikus püsida. Täna tegelesin tükk aega esimese teemaga, milleks oli taaskord self portrait, ent kuna ma ei leppinud tavalise selfie'ga, siis sai sellest timer'iga peegliselfie, mis osutus keerukamaks ülesandeks, kui olin esialgu arvanud. Set up ise oli põhimõtteliselt võrdkülgne kolmnurk külgedega 2 meetrit, mille üheks tipuks oli statiivil kaamera, teiseks peegel ja kolmandaks Paula. Võite järele proovida - pole üldse nii lihtne :D

Lisaks peeglienekale on mul mingist ajast veel mõned kiisupildid, mis blogisse jõudnud pole. Lambapidu ootab ka blogisse panemist, aga üldse pole aega olnud.
2 comments:

Anonymous said...

Su blogi on nii inspireeriv, hästi kirjutatud ja armsate piltidega kaunistatud, et tuju ausalt tõuseb seda lugedes. Ma lugesin päris suure hunniku järgi ja mul on väga hea meel, et sa uue challenge'iga alustasid, sest see tähendab enam-vähem iga päev uut postitust!! :)

Paula Johanna Adamson said...

Nii tore on aeg-ajalt tagasisidet saada. Tean, et olen kirjutamise viimasel ajal unarusse jätnud, ent tegelikult tilgub mul tihtilugu süda verd, et ma siia nii harva postitada jõuan. Enamasti on lihtsalt tunne, et isegi kui pilte on, ei viitsiks keegi mu hallist argipäevast eriti lugeda. Challenge on ses suhtes hea vaheldus, et siis on alati millestki kirjutada ja väike motivatsioon ka :)