Pages

Wednesday, March 4, 2015

Day 2 - In my bag


Tänase fotoväljakutse teema suutsin ühendada postitusega, mis tükk aega blogisse on tahtnud jõuda, ent pole siiski kuidagi tahtnud valmis saada. Nimelt olen juba teist nädalat eeskujulikult Kayla Itsines'i treeningkavaga tegelenud, mille sünnipäevaks sain. Kaylasse armusin tegelikult juba väga kaua aega tagasi, kui ta Instagramist leidsin. Neile, kes veel pole Kayla tegemistega kursis, soovitan ta sotsiaalmeediast üles otsida, sest minu Instagram oli kohe kordades motiveerivam ja positiivsem, kui teda jälgima hakkasin.

Esimesel nädalal halasin vahetpidamata oma lihasvalude üle, ei saanud trepist üles ega alla, istuda oli valus ja astuda ka. Nüüd on juba parem, ent lust ja lillepidu see päris kindlasti pole. Tihtilugu saan sõpradelt iroonilisi naerupahvakuid, kui neile LISS'ist räägin, ent siinkohal kutsun kõiki üles seda järele proovima ;) Ise alustasin küll 4-nädalase eeltreeninguga, sest mina ja füüsiline aktiivsus ei ole kunagi kuigi hästi läbi saanud või siis tegelikult pole lihtsalt võimalust olnud. Põdesin küll oma randme ja raudplaadi pärast, ent asjatult - ma pole seda seni isegi kätekõverduste ajal tundnud, mis on väga positiivne.

Niisiis ühendasin tänase fotoväljakutse oma teise hetkel käsil oleva väljakutse ehk siis 12-nädalase treeningkavaga. Mõtlesin küll esialgu teha eelmisele fotoväljakutsele väikese meenutuse ning teha pildi eelmise fotokogu kõige rohkem tähelepanu ja kiidusõnu saanud pildi staarist ehk siis oma virsikuroosast Charles & Keith'i kotist, ent siis tulin ideele teha combo - kaks väljakutset ühes pildis. Ja kes tähelepanelikult vaatab, tunneb pildil ära siiski ka killukese eelmisest väljakutsest ehk siis mu imearmsa Equa pudeli, mis on minu parimaks sõbraks igas trennis ja argipäevitigi. Lisaks sellele on pildil matt ja hantlid, mille endale täna suures trenniõhinas muretsesin.

Jah, roosa ei tee roosale liiga ja täpselt sellised mannavahused mu treeningpäevad üldjuhul välja näevadki :)

2 comments:

Anonymous said...

Kust sääraseid hantleid saab?

Paula Johanna Adamson said...

Mina sain Sportlandist :)