Pages

Thursday, February 5, 2015

Vahekokkuvõte


Vähe sellest, et vähem kui nädala pärast saab mu blogi 6-aastaseks ning ma ise tähistan varsti oma viimast sünnipäeva enne kolmanda kümnendi tiksuma hakkamist, on selle aasta algus ka paljudel muudel põhjustel väga eriline ja huvitav olnud. Muu hulgas kolisin hiljuti, mis on ka põhjuseks pikale vaikusele blogis. Üldiselt olen juba uue onniga ära harjunud, ent vahel igatsen oma kiisumiisusid ja veidi harjumatu on päeva mitte ahju kütmisega alustada.


Kõik see on üksnes taustsüsteemiks koolile, kus lähenevate eksamite tõttu pinge ja ärevus aina kasvab. Pean tõdema, et mu keskmine hinne pole kunagi nii madal olnud, ent ma lohutan ennast sellega, et mu eelmiste aastate töö annab mulle pisut rohkem vabadust keskendumaks sel aastal üksnes nendele asjadele, mida tähtsaimaks pean ja kus end ebakindlalt tunnen, et eksamid võimalikult hästi õnnestuksid. 


Homme on mu elu viimane eesti keele olümpiaad, mis on mõnes mõttes kurb, sest mulle on alati meeldinud neil käia ja see on olnud omamoodi iga-aastane väljakutse, teisalt olen meeletult närvis, sest viimasel olümpiaadil võiks vähemalt meeldejääva tulemuse saada. Siit ka teine põhjus, miks blogis midagi toimunud pole: olen tegelenud enormses koguses toortõlgetega ning sofistikeeritud keelereeglitega tutvumisega. 


Johan suutis mu hiljuti tervislikuma eluviisi harrastamisse ka kaasata, mis mul hetkel veel eriti edukalt välja ei tule ning üldjoontes väljendub see vaid konstantses lihasvalus ja pisarais kutsikasilmades McDonald'sist möödudes. Väljakutsetest rääkides peaks mainima ka seda, et ILIL photo challenge'i grupis kisub asi vaikselt uue väljakutse poole, mis annab lootust, et märtsis täitub mu päevakava jälle põõsastes roomamise ning öiste fotoseiklustega. See tähendaks muidugi ka hunnikutes pildirohkeid postitusi blogis. Lisaks sellele on mul endiselt tahtmine teha ära järjekordne blogiloos, hetkel jääb see ainult selle taha, et ma ei tea, mida vinget teile ära anda või korraldada. Ideed on seega teretulnud :)5 comments:

Anonymous said...

Mis kassidest sai?

Anonymous said...

Kas asusid uuesti Tartu piiresse elama või asub uus elukoht kuskil mujal?

Paula Johanna Adamson said...

Anon1: Kassid jäid paraku endisesse kodusse elama, sest neil on seal palju rohkem ruumi ja vabadust, peale oleks kolimine neile parasjagu frustreeriv olnud, ma usun.

Anon2: Endiselt Tartus.

Anonymous said...

Kas kolisid siis üksi elama?

Paula Johanna Adamson said...

Väga ebavajalik fakt anonüümse jaoks tegelikult :)