Pages

Monday, February 23, 2015

Minu imeline 19!Sel aastal oli mu sünnipäev kuidagi eriti maagiline. Kaheksateistkümnenda hommikul ärkasin selle peale, et Johan oli end koos isejoonistatud hülgega külla vedanud. Lisaks sellele sain hommikul värsket omletti ja vahustatud piimaga kohvi. Õhtul käisin veel Werneris ja terve päev oli täis meeletult armsaid sünnipäevasoove isegi neilt, kellelt ma neid kõige vähem saada lootsin või julgesin. 


Ilmselt jääb mulle aga tegelikult paremini meelde laupäevase peo eelne askeldamine. Sain peale balli tagasi hunniku jõulutulukesi ja otsustasin need peo jaoks korterisse üles panna. Nüüdseks olen selle maagilise meeleoluga nii ära harjunud, et ei plaanigi neid lähiajal alla võtta.


Peo ettevalmistustega hakkasin tegelema alles mõned tunnid enne peo algust, seda seetõttu, et käisin reedel Võrus Johanil külas, kus toimus väga tore ja armas lambaõhtu, millest kirjutan kindlasti veidi hiljem mõnes teises postituses.


Et ma varem ühtegi taolist pidu ise pole korraldanud, sest eelmisel aastal tehti see minu eest mingil määral ära, oli kõik uus ja huvitav. Samas uskumatult tore, sest ma sain kõik teha täpselt nii, nagu ma vaimusilmas ette kujutanud olin ja ei pettunud mitte milleski. Isegi ilm oli sel aastal minu sünnipäeva kohta ebatavaliselt kevadine ja ilus. Seega sujus kõik nagu valatult. Aitäh kõigile, kes mu sünnipäeva niivõrd maagiliseks tegid :)
Mõned pildid on ka, et natukenegi seda tunnet teiega jagada :)

No comments: