Pages

Saturday, December 13, 2014

Throwback Saturday


Tegin täna lauaarvutit failidest tühjaks ja leidsin pildid suveseminarist. Kerge nostalgia tuli peale, meenus, kuidas sinna väriseva käega registreerisin ja tükk aega hiljem vastuse sain, kuidas koosolekutel käisin ja Siim Kingu logo maha tegin (väga piinlik), kuidas mitu päeva külmas Männimajas lühikeseks jäänud und magasin ning kuidas tegelikult oli tegu meeletult toreda üritusega. Niisiis väike throwback suveseminari piltidest.


Eile käisin Mannu pool tüdrukutega Cherades!-i mängimas, mis on üks lõbusamaid mänge, mida ma mänginud olen. Ehkki mängu lõbususaste varieerub ilmselt vastavalt seltskonnale, saime kõik korralikult naerda ja õhtu naelaks jäi vist siiski see, kui Mannu hirmunult vaatas, telefon otsmiku ette tõstetud, kuidas me Arnold Schwareneggeri aktsenti matkida püüdsime, raiudes puiselt: "I VILL BI BAK!" või siis: "JU HAV TU GET OUTA HER, TEI AR TRAIING TU KILL JU!". Päriselt, kui teil kunagi seltskonnas igav on, siis see on see mäng! :D

2 comments:

Anonymous said...

Sul on ülihea blogi ja väga mõnusalt/mahedalt kirjutad! :)
Kuna olen vägaväga pikka aega Su blogi lugenud, siis on silma jäänud, et mängid päris palju lauamänge. Seega võiksid teha ehk postituse oma lemmikutest lauamängudest? Sooviks isegi midagi lõbusat mõnes seltskonnas mängida ja seega oleks Sa just õige soovitaja! :D Jõudu edaspidiseks!

Paula Johanna Adamson said...

Võtan lauamängupostituse kindlasti plaani, aitäh ettepaneku ja ilusate sõnade eest :)