Pages

Friday, December 5, 2014

ESN Pool Party


Eelmisel reedel käisin jälle ESN-i raames ühel vahval üritusel. Nimelt oli mul au olla nende basseinipeo fotograaf. Tegelikult läks hästi, et ma üldse täisvarustusega sinna kohale jõudsin, sest nagu ikka, avastasin eelmisel õhtul, et pool kaadervärki on koos Johaniga võrus. Õnneks on mul mitu head fotosõpra, seega põhimõtteliselt läheb pool credit'ist Kjellile, Märdile ja Bettile! 


Siseruumis välguga umbes saja osalejaga üritust pildistada ei ole just kõige kergem ülesanne, nagu ma peagi aru sain. Efektid olid küll vinged, ent valgust oli sellest tulenevalt vähe ja välk oli harjumatu, pealegi laadis see end meeletult kaua, seega lõpuks tegin pooled pildid ilma välguta. See-eest oli erinevaid nurki pildistamiseks lõpmatult, kuigi igal sammul pidi ette vaatama, et kusagilt torust mingit vett pähe ei lärtsata või midagi taolist. Pidu lõppes kella kahe paiku öösel, niisiis olin õhtu lõpuks surmväsinud, aga igati õnnelik, sest tegu oli väga vahva üritusega :)


ESN-i inimestest on saanud peaaegu minu inimesed. Fotograaf Paula on igal üritusel juba tavaks saanud ja isegi, kui keegi mind fotograafina ära ei tunne, teavad kõik, et olen "see Anni sugulane". Õhtu lõpuks sain isegi kutse ESN-i korraldusmeeskonna koosolekule, kuhu ma küll see nädal ei jõudnud, ent järgmisel lubasin isegi kohal olla.


Blogi on viimasel ajal üsna vaikne olnud, sest see nädal on liikunud eelkõige eksamirütmis. Teisipäevane saksa keele eksam läks enam-vähem hästi, ent rohkem kardan uuel aastal saabuvat suulist osa. Inglise keele suuline eksam läks enda meelest superhästi, sest mul vedas ja sain Mattiasega kahekesi eksamit teha. Meil tekkis seal kohe tore ja sõbralik atmosfäär ja aitasime üksteist ilusasti veidi piinlikest vaikushetkedest meisterlikult välja. Homme (st kellaaja järgi juba täna) on CAE kirjalik eksam, mille pärast olen ka otsustanud mitte muretseda, sest as long as ma endast parima annan, ei saa midagi väga hullu juhtuda. 


Väike hirmuäratav fun fact on see, et mu blogi sai eilse päeva jooksul Iisraelist 2000 vaatamist :)))

1 comment:

Merlin K said...

Hea teada, et ma polegi ainuke! Minu blogi sai ka Iisraelist 2006 klikki. Mingi kala sellega vist. :D