Pages

Monday, November 24, 2014

Uue challenge'i lainelt


Tegelikult algas mõnda aega tagasi juba teine fotoväljakutse, millest ma lähemalt polegi rääkinud. Seekord on ülesandeks on õppida paremini tundma oma kaamerat ning olla rohkem kodus teooriaga, et pildid veelgi paremad saaks. Näiteks esimene ülesanne on saada selgeks kõikide kaamera seadete-sätete-nuppude funktsioonid ja tähendused. Mul on vist selles osas vedanud, sest eelmise challenge'i algusest peale oli minu eesmärgiks lisaks huvitavate ideede realiseerimisele ka comfort zone'ist välja astumine. Sellega sain kusjuures päris hästi hakkama ja ei ole enam päris stock automaatse programmiga pildistaja. Kõigest hoolimata on väljakutse siiski huvitav ning kui kõik läheb hästi, saan teid varsti taaskord challenge'iga seotud piltidega lõbustada. 


Hetkel on mu ülesandeks taaslavastada üks eelmise photo challenge'i pilt ning viia see uute teadmiste abil tehnilise täiuslikkuseni. Ma pole VEEL suutnud leida pilti, mida oleks praeguse ilma ning ilma lennupiletiteta võimalik taaslavastada samal moel, seega ma üritan leida viisi, kuidas seda ülesannet tõlgendada. Aga küll saan hakkama, mul on veel peaaegu nädal! 


Seni lõbustan teid teist laadi piltidega, need siin on näiteks eilsest, kui terve päeva oli linn paksu udu alla mattunud. Viimase päevavalgusega sain oma uutele meeletult pehmetele ja soojadele kinnastele reklaampildi. Ühtlasi tegin korduspildi Ringtee viaduktilt, mis nägi udus päris maagiline välja (ei ole photo challenge'iga tegelikult seotud).
In other news: panin igale poole linnutoidu üles, seega varsti saab linnuportreesid, kui väga hästi läheb!


Mul on tegelikult arvutisse hunnikutes pilte kogunenud, mis ootavad blogisse jõudmist, ent kooli kõrvalt ei toimu mu elus mitte midagi väga intrigeerivat, mida piltide vahele kirjutada. Niisiis on valida kas tühipaljad pildipostitused või siis postitusteta periood seni, kuni mul peale järgmisel nädalal saabuvaid eksameid ning ülejärgmisel nädalal saabuvat arvestustenädalat ka sotsiaalne või vähemalt veidi huvitavam asotsiaalne elu tekib :P

4 comments:

Anonymous said...

Kesse kooserdab autotee pihtas! Ja miks pisikese roti blogi ei saa aru, et mami pole robot :S

Paula Johanna Adamson said...

Kui see nii tähtis on, siis need on tupiku lõpus aia ääres seisva auto tuled :))

Merlin K said...

See teine pilt Sinust on niiiii hea!

*Merrific*

Paula Johanna Adamson said...

Äh, mis meelitad :D