Pages

Sunday, November 9, 2014

Korstnapilt


Kuigi olen eesmärgiks võtnud igal pool kaamerat kaasas kanda ning võimalikult palju blogida, on sellega jälle natuke nihu läinud. See nädal oli päris kiire ka, käisime näiteks klassiga Tallinnas ja lisaks kõigele suutis üks Seat Alhambraga noormees mu autole külje pealt sisse sõita ehk siis tegemist on küllaga olnud. Eile otsustasin kokku panna ultimate to-do list'i, saamaks aru, kui palju ja mis järjekorras on vaja asjad ära teha. Tuli päris pikk teine.


Eile käisime ühe USA tuttavaga Kambjas, rääkisime talle kohutavalt hirmsaid lugusid meie rahvustoidust, jõudsime selleni välja, et kanad jooksevad ringi ka siis, kui neil pea otsast on lõigatud ning üleüldse oli väga meeleolukas õhtu. Tuleval nädalal peaks mul olema meeletult palju pildimaterjali, mida teiega jagada. Lisaks sellele üritan natuke sisukama teksti ka kokku panna. 


Tänases isadepäeva puhul saatsin oma kasuisale ühe väga ebaõnnestunud, ent meeleoluka pildi Mürtsust. Oleks mul ainult sätted õiged olnud, oleks sellel pildil nii palju potentsiaali olnud, aga Mürts polnud nõus forsseeritud kallistust uuesti lavastama, seega peate leppima ühe meeletult halva kvaliteediga pildiga. Tasakaaluks saate ühe veidi parema valiku kiisupilte.

No comments: