Pages

Saturday, November 15, 2014

ESN Bachelor Auction II


Tulles tagasi eelmise postituse teema juurde, kirjutan natuke oksjonist, mis toimus neljapäeval. Alguses polnud ma kindel, kas üldse jõuan sealt läbi, et mõned pildid teha, sest koolis on viimasel ajal päris kiire. Mul on hea meel, et jõudsin. Rahvast oli Gen klubi kohta ikka väga palju ja oli tükk tegemist, et üldse lava äärde pildistama pääseda. Üritus algas tutvustavate etteastetega poiste poolt, kus tutvustati nende hobisid ja huvisid jne, peale seda oli talendivoor, mis oli ilmselt kõige meeleolukam. Seejärel läksin koju ja üritasin ennast järgmise päeva kolmeks kontrolltööks välja magada. Hiljem kuulsin, et oksjoni võitis Sebastian (sakslane), mida ma ka ennustasin ning kogu ürituse käigus koguti kokku pea 400€ loomade varjupaiga jaoks, mis on tegelikult päris arvestatav summa. 


In other news on see postitus siin vist ajalooline, sest selle postituse vaatamistega saab mu blogil ilmselt lõpuks 400 000 vaatamist täis. Päris vahva. Viis aastat olen suutnud seda vahelduva eduga töös hoida. Igatahes on mul selle üle väga hea meel, et ma vaatamata mitmetele hektedele, kui olen mõelnud, kas blogi kirjutamine on ikka mõistlik, pooleli pole jätnud. 
Ja lõpetuseks üks pilt Mürtsust, sest mis tooks blogile rohkem vaatamisi sisse, kui üks paks ja karvane armas kiisupall.


No comments: