Pages

Sunday, November 23, 2014

Eneli sünnipäev 9 kuud hiljem (või 3 kuud varem)

Kui poodi ilmusid müügile esimesed jõuluselt magusad mandariinid, arvasin ma, et talve saabumine polegi nii masendav, kui olin kartnud. See arvamus kadus hetkel, mil ruttasin ühel hommikul välisuksest välja ning leidsin eest oma auto, mida ümbritses umbes sentimeetrine jääglasuur ning kogu linn oli nagu üks suur liuväli. Selline love-hate relationship mul talvega ongi.


Rääkides talvedest - eelmisel talvel oli Eneli sünnipäev. Eile, peaaegu üheksa kuud hiljem, andsin Enelile ära ta 18. sünnipäevaks mõeldud sünnipäevakingituse. Tegelikult oli mul kingitus juba päris sünnipäevaks valmis, ent meil lihtsalt polnud Eneliga kunagi aega kokku saada. Niisiis venis kingituse üleandmine pisut pikale, üheksa kuu jooksul jõudsin seda päris palju täiendada. Kolm kuud oleks võinud veel venitada, siis poleks pidanud uue kingitusega vaeva nägema :D


Viisin Eneli oma BMW-ga lõbusõidule ja käisime McDonald'sis, mis on vana hea Paula ja Eneli traditsioon. Lisaks taaslavastasime kunagised Lõunakeskuse parklas tehtud pildid natuke teises võtmes.

1 comment:

Merlin K said...

Uu, see viimane pilt! Love it!

*Merrific*