Pages

Saturday, November 8, 2014

Elu pärast väljakutset - esimese päeva remake


Fotochallenge on nüüdseks läbi ja kes teist veel ei tea, siis Jaanika valis minu üheks võitjatest. Võitja olin ma tegelikult niikuinii, sest nii palju pole ma fotograafias, tegelikult vist ühelgi alal, ühe kuuga edasi arenenud. Igatahes olen ma väga-väga meelitatud ning tänaksin siinkohal teid kõiki, sest kogu see positiivne energia, mis blogist piltidele vastukajaks tuli, oli nii motiveeriv. Ühesõnaga olen ma väga-väga õnnelik ja loodan, et taolisi ettevõtmisi tuleb blogis peagi veel. 


Peale väljakutse lõppu on elu kuidagi vaikseks muutunud. Iga päev oleks nagu midagi puudu - teema, mille kallal ajusid ragistada ning ideed, mida pildile jäädvustada. Niisiis üritan samal lainel jätkata ning piltide tegemist mitte taaskord unarusse jätta. Tänaseks järelkaja postituseks otsustasin juurde lisada mõned märgilise tähendusega pildid. Sama koht, sama auto, peaaegu sama idee nagu esimesel väljakutse päeval. Siis olin oma piltides ülimalt pettunud ning arvasin, et kogu see üritus käib mul ikka kõvasti üle jõu. Kaalusin juba esimesel päeval loobumist. Peale seda ei tulnud see mul mõttessegi, sest see sai nii loomulikuks osaks igapäevarutiinist. 


Niisiis soovitan teil kõigil soojalt astuda sammuke välja oma mugavustsoonist ning veeta 30 päeva tehes midagi uut ning väljakutsuvat. Vaatasin TED-ist ükskord videot, kus väideti, et just 30-päevased rutiinimuutused kohanduvad kõige paremini ning on kõige tõenäolisemad püsima jääma. Selle ürituse raames sain sellele faktile kinnitust - ma peaaegu ei oskagi enam ilma kaamerata ringi käia, pealegi vaatan ümbrust täiesti teise nurga alt.


Tegelikult on meil fotochallenge'i rahvaga plaanis veel üks vahva ettevõtmine, millest kuuleb blogis ilmselt peagi. Seniks lõbustan teid oma kuldse buumeri piltidega, kellel on küll päris koledad veljed, ent see-eest väga ilusad roosad ventiilikorgid ning mõnusalt mahe helisüsteem, mida pildil kahjuks edasi ei saa anda. Tituleeriksin oma buumeri ametlikult oma parimaks fotokaaslaseks, sest kuitahes halb mina ka välja ei näe, näeb see masin alati perfektselt fotogeeniline välja. Lausa lust pildistada :)

1 comment:

Jaanika L said...

Tead mul on nii hea idee, kuidas ma jätkame - noh, tegelikult ma olen seda ka grupis rääkinud. Kuid nüüd on mul see idee rohkem raamidesse surutud ja loodetavasti saavad sellest kasu nii algajad kui ka edasijõudnud. Igatahes, ma arvan, et küll. :)