Pages

Thursday, October 9, 2014

DAY 8 - MorningHommikuteemaga oli mul esialgu mitu ideed, mis järjest kas ajapuuduse tõttu teostamata jäid või siis lihtsalt ära vajusid, sest ei tundunud piisavalt head. Mõtlesin ka esialgu võileibu, hommikukohvi ning hommikust ajalehte pildistada, ent otsustasin lõpuks muu kasuks. 


Üritasin pildile püüda seda emotsiooni, mis kaasneb varahommikuste fotosessioonidega, kui ärkad enne päikest ning lähed üksi või kellegagi koos imelist hommikust loodust jäädvustama. Viimasel ajal, eriti fotochallenge'iga seoses, on sellest saanud täiesti tavaline nähtus. Antud juhul laenasin Reino kaamerat ja Johani statiivi, et enda tavapärastele hommikustele retkedele sarnane olukord tekitada.


Ühtlasi käisin täna Trummikaraokel, mis on selline vahva üritus, kus valikus on sadu ja sadu lugusid, millelt on ära võetud trummid ning need tuleb ise juurde mängida. Nädalavahetusel julgesin esimest korda ise trumme proovida ja olin natuke pettunud, sest "We Will Rock You" oli meeletult igav lugu, mida mängida, seega lubasin endale, et õpin järgmise nädalavahetuse Trummikaraokeks mõne korralikuma loo selgeks. Täna ma midagi mängida ei julgenud, küll aga proovisin drumometer'il kätt ja tegin enda rekordi, milleks on 334 lööki 20 sekundiga ja ma olen selle üle kohe päris uhke. Pühapäeval kavatsen selle uuesti üle teha!


Ühtlasi loodan siiralt, et fotochallenge'it on kõrval sama huvitav vaadata, kui seda on kaasa teha, sest mul on küll olnud väga vinged ning tegusad 8 päeva :)

1. Black and white self portrait
2. Candlelight
3. Close up
4. Clouds
5. Your favourite color
6. From distance
7. Bad habit
8. Morning
9. Books
10. Something sweet
11. Your choice of topic
12. Pattern
13. Glow
14. From low angle
15. City lights

16. Eyes
17. Childhood memory
18. Love
19. Reflection
20. From high angle
21. Animal
22. Guilty pleasure
23. Black and white landscape
24. So cold
25. In motion
26. Sexy
27. Fresh
28. Paper
29. Your emotion today
30. Your choice of topic

No comments: