Pages

Saturday, October 4, 2014

DAY 3 - Close up

Eilne challenge'i teema oli close up, mille tõlgendasin enda jaoks automaatselt makroks, pooleldi alateadlikult, sest makrofotod on mu vaieldamatud lemmikud. Õhtul küll selgus, et close up ja makro on pisut erinevad asjad, kuid selleks ajaks olin juba botaanikaaias põõsaste vahel oma roomamised ära teinud ja leppisin ikkagi oma makrolaadsete fotodega. Challenge'i jaoks valisin välja ühe, aga näitan teile ikkagi teisi ka, sest mul endal tilkus süda nii mõnegi teise välja jäänud pildi pärast isegi verd. 

Challenge'i jaoks valisin lõpuks selle :)
Eile oli õpetajate päev, seega asendasime abiturientidega kõiki tunde. Õpetajate tuba kuulus täielikult meile, seega saime vahetundide ajal minu tehtud mascarpone-vaarika kooki süüa, mis on endiselt kõige lihtsam ja kõige parem kook, mida valmistada oskan. Mu lemmiktund oli 9. klassi matemaatika välismaalastega, sest klassis oli ainult 2 õpilast, üks tüdruk oli Californiast ja teine Taist. Õpetasin neile ruutfunktsiooni graafikute joonistamist ja muuhulgas uurisin, kuidas neile Härmas meeldib. Ülejäänud tundides kiusasin õpilasi natuke rohkem, tegin neile libatunnikontrolle ja lubasin neile Hondaklubi Facebooki lehe like'imise eest viisi panna, kuigi mul polnud juurdepääsu Stuudiumile. Õpetajaks ma siiski saada ei tahaks, ühest päevast oli rohkem kui küll. 


Õhtul käisin Püssirohu keldris, kus Revolver esitas Nirvana unplugged albumit. Ausalt öeldes ma isegi ei oodanud sellest kontserdilt nii palju. Aga heli oli parem, kui ma loota julgesin ja bänd oli ka väga mõnus. Enne kontserti käisime ettenägelikult järgmiste päevade pilte püüdmas, sest olime üsna kindlad, et just sel päeval, kui fotochallenge'i teemaks on pilved, on ilm sombune ja rünkpilvede leidmine on pea võimatu. Nii oligi, mistõttu on mul väga hea meel, et ma justnimelt eile tunnikese maanteel pilte püüdes veetsin. Aga sellest juba järgmises postituses :)


Peale selle käisime eile Asian Chefis söömas, mis oli omamoodi meeleolukas, sest tellisime särisevat kana, mis toodi lauda säriseval pannil. Tulemuseks oli paksu suitsuga täitunud ruum ning üürgav suitsuandur. Ja kodus on nüüd uus silmarõõm ehk siis punane Mercedes SLS AMG mudelauto, millega emme näiteks eile trepist alla sõitis (auto jäi terveks) ja mida kassid pisut kardavad. Aga sellega saab driftida ja ma pole kunagi ühestki mänguasjast nii vaimustuses olnud.


Tegelikult oleksin teiega hea meelega õpetajate päevast ka pilte jaganud, aga ma unustasin mälupulga koos piltidega maale, seega saate homme ühe special edition'i õpetajate päevast :)

Praegu näitan teile pilti sellest, kuidas sündis selle postituse kolmas pilt:


Kirjutage-joonistage, siis on veidi lõbusam selle fotochallenge'iga jamada. 

1. Black and white self portrait
2. Candlelight
3. Close up
4. Clouds
5. Your favourite color
6. From distance
7. Bad habit
8. Morning
9. Books
10. Something sweet
11. Your choice of topic
12. Pattern
13. Glow
14. From low angle
15. City lights

16. Eyes
17. Childhood memory
18. Love
19. Reflection
20. From high angle
21. Animal
22. Guilty pleasure
23. Black and white landscape
24. So cold
25. In motion
26. Sexy
27. Fresh
28. Paper
29. Your emotion today
30. Your choice of topic

2 comments:

Ann Buht said...

Ideaalis oleksin ise ka see külili, pikali maas, pildistaja. Aga vat väga harva olen :D

Paula said...

Mul tuleb seda päris tihti ette :D