Pages

Thursday, October 30, 2014

DAY 29 - Your emotion today

Fotochallenge ei väsi üllatamast ka viimastel päevadel. Olin clueless, mida tänaseks pildiks teha ja tänane päev kippus kohe algusest peale rappa minema. Hommikul magasin sisse, big time, mida ei juhtu mitte kunagi! Niisiis jäin kooli korralikult hiljaks. Õhtul sain aru, et sellest annaks väga hea emotsioonipildi kokku panna. Ühtlasi on tegu järjekordse eneseületusega, sest mina ja poseerimine (eriti mingid emotsionaalsemad ja väljendusrikkamad ilmed) pole üldse minu teema. Ma lihtsalt ei oska. Ja suurem osa sellest seerias oli ka üpris jabur, seega valisin enda meelest kõige vähem jaburama. Tegelikult nägi mu hommik muidugi täiesti teistsugune välja. Rullidega ei maga ma kunagi ja perfektse meigiga ma ka voodist ei tõuse. Pildil oleval äratuskellal pole isegi patareisid sees ning hommikuti äratab mind telefon. Täna äratas sootuks emme. Aga vähemalt jääb hea mulje :D


Mul oli täna tund tuumafüüsika teemadel ja see oli superhuvitav. Täna tegime üsna basic ülesandeid, aga sellest tõotab tulla väga huvitav periood. Pealegi on mul vist uus lemmikõpetaja. 

Täiesti teisel teemal: mul on filmisoovitus. Vaatasin lennukis sellist filmi nagu "A Long Way Down" ja see oli üks paremaid filme, mida ma viimasel ajal näinud olen. Tõsi küll, ma pole just palju filme näinud ka lately ning tegu pole pealtnäha just kuigi sügavamõttelise filmiga, ent minu arvates on siiski igati vaatamist väärt. Näitlejad on väga head, Pierce on alati charmer. Imogen on mu uus muusa oma perfektse aktsendi, ilusa välimuse, vinge stiili ja lõputu enesekindluse ning karakteri poolest. Aaronist sain superhea esmamulje just sellest filmist, mitte "Breaking Bad" seriaalist, mis peaaegu paneb mind tahtma vaadata ära oma elu esimene seriaal. Maureen'i osatäitjas ma pisut kahtlesin, aga filmi lõpus mõistsin, et keegi poleks vist paremini sobinud. Ühesõnaga, hästi-hästi armas film. 


1. Black and white self portrait
2. Candlelight
3. Close up
4. Clouds
5. Your favourite color
6. From distance
7. Bad habit
8. Morning
9. Books
10. Something sweet
11. Your choice of topic (shadowplay)
12. Pattern
13. Glow
14. From low angle
15. City lights

16. Eyes
17. Childhood memory
18. Love
19. Reflection
20. From high angle
21. Animal
22. Guilty pleasure
23. Black and white landscape
24. So cold
25. In motion
26. Sexy
27. Fresh
28. Paper
29. Your emotion today
30. Your choice of topic

2 comments:

Anonymous said...

heh, see seletab miks roti istus eile rullid peas, aga lokke polnud lõpuks kusagil :D mamil oli pisike küsimärk kuklas, aga ei hakanud teemat tegema... nuh, lõpuks on ka kõige jaburamatel asjadel miski loogiline seletus :)

Paula said...

ma isegi mõtlesin, et väga imelik, et sa ei küsinud midagi, aga ma ei hakanud ise ka selgitama :D