Pages

Friday, October 24, 2014

DAY 20 - From high angleKäisin täna jalutamas. Esialgu mõtlesin minna Georgetowni, et teha high angle pilt, aga sellest ei tulnud eriti midagi välja, vähemalt mitte algsest ideest, sest Georgetown asub küll kallaku peal, ent mitte piisavalt, et seda pildile saaks. Jalutasin niisama ringi, kuni jõudsin lõpuks vee äärde, kust paistis vahva akvedukt. 


Mõtlesin, et akveduktilt peaks küll korraliku nurgapildi saama, seega otsisin koha, kust sinna peale saada, mis võttis omajagu aega. Selle aja peale olin jalutanud umbes kaks tundi. Tagasi ma minna ei viitsinud, seega jalutasin akvedukti lõpuni ja sain aru, et olen Virginias. Niisiis saan teha linnukese to-do listis seisva "jaluta ühest osariigist teise" rea ette.


Akvedukti lõpust algas kergliiklusrada, mille kohta eeldasin, et küll see varem või hiljem D.C.-sse tagasi viib. Mingi aja pärast jõudsin mingi sillakeseni, kust jõudsin Theodore Roosevelti saarekesele. Kusjuures see oli väga vinge saar, esimest korda nägin USA-s sood ning laudteid, ühtlasi oli seal päriselt metsalaadne asi ja tekkis tunne, nagu oleks sügaval looduses ja ainus asi, mis andis aimu tegelikkusest, oli saare kõrvalt kulgev kiirtee. Kui olin saare läbi kamminud, jõudsin lõpuks selle sillani, mis viis D.C.-sse tagasi ja pärast nelja tunni pikkust jalutuskäiku jõudsin tagasi hotelli. Väga vinge adventure oli, pealegi oli ilm superilus :)1. Black and white self portrait
2. Candlelight
3. Close up
4. Clouds
5. Your favourite color
6. From distance
7. Bad habit
8. Morning
9. Books
10. Something sweet
11. Your choice of topic (shadowplay)
12. Pattern
13. Glow
14. From low angle
15. City lights

16. Eyes
17. Childhood memory
18. Love
19. Reflection
20. From high angle
21. Animal
22. Guilty pleasure
23. Black and white landscape
24. So cold
25. In motion
26. Sexy
27. Fresh
28. Paper
29. Your emotion today
30. Your choice of topic

1 comment:

Merlin K said...

Ah kui mõnus!
Ma üritasin su blogis ringi nuusida natuke ja avastasin, et käid siin sujuvalt iga aasta USAs? Ja uudishimulik nagu ma olen hakkas mind täiega huvitama, et mis sa teed seal :)