Pages

Friday, October 24, 2014

DAY 19 - Reflection

Ma pole kuhugi kadunud, ausalt. Ka photo challenge pole unarusse jäänud, olen siin ikka pildistamas ka käinud, lihtsalt postitamisega on pisut keeruline. Täna üritan osad pildid teieni tuua, mõned lüngad küll jäävad, aga üritan varsti-varsti needki üles laadida. Selle päeva idee pärineb tegelikult mu emmelt, sest ise ma ei teadnudki, või vähemalt ei seostanud, et Washingtonis on selline koht nagu Reflecting Pool. Sobib teemasse nii nime poolest kui ka selle poolest, et sellelt peegeldub Washingtoni monument.


Üldiselt on mul päevad üsna segamini, aga kerge ülevaate võin teile siiski teha. Enne, kui üldse lendama hakkasime, käisime lennujaamas sellises uues kohvikus nagu Kohver. Tegemist on vist kõige mõnusama ja parema kohvikuga, kus ma üldse Eestis käinud olen, seda esiteks sisekujunduse ja teiseks menüü poolest. Seal on superhea kohv, lisaks on seal superhea koogivalik ja ma usun, et kõik muu on ka hea, rohkem pole lihtsalt ise proovinud. Eriti head on need astelpajumahlad, mida nad müüdav. Ühesõnaga, kui keegi teist peaks kunagi lendama, siis kindlasti astuge sealt läbi ja varuge aega, see on seda igati väärt :)
Ükspäev käisin päikesetõusuga Washingtoni monumenti ja Tidal Basin'it pildistamas. See oli peale seda, kui me varahommikul, umbes kella nelja paiku, Philadelphiast D.C. poole sõitma hakkasime ja päikesetõusuks kohale jõudsime. Meeletult ilusad värvid ja üleüldse väga maagiline õhkkond, sest see on see aeg, kus Washingtonis liigub üpriski vähe inimesi, võrreldes sellega, milline sagimine siin muidu käib. Tidal Basin'i päikesetõusuvaade oleks ka päris hästi reflection'i teemasse sobinud...Ja ükspäev käisin oma küberonu ettekannet vaatamas + sain Luukas Ilvesega tuttavaks. Ühtlasi otsustasime, et mu empsi ja onu ühisnimetajaks on edaspidi cyber siblings, mille on lühendas tabavalt cyblings'iks. Peale selle käisime õhtul onu ja emmega shoppamas, mis on VÄGA rare case, sest meil kõigil pole kunagi aega quality time'iks. Jõudsime järeldusele, et selleks, et kvaliteetaega veeta, tuleb lihtsalt koos Ameerikasse tulla.


Üritan varsti ülejäänud päevade pildid ka üles laadida :)

1. Black and white self portrait
2. Candlelight
3. Close up
4. Clouds
5. Your favourite color
6. From distance
7. Bad habit
8. Morning
9. Books
10. Something sweet
11. Your choice of topic (shadowplay)
12. Pattern
13. Glow
14. From low angle
15. City lights

16. Eyes
17. Childhood memory
18. Love
19. Reflection
20. From high angle
21. Animal
22. Guilty pleasure
23. Black and white landscape
24. So cold
25. In motion
26. Sexy
27. Fresh
28. Paper
29. Your emotion today
30. Your choice of topic

No comments: