Pages

Sunday, October 19, 2014

DAY 18 - Love


Peaaegu otsustasin challenge'i pooleli jätta, sest nii palju laineid lõi korraga pea kohal kokku ja tundus, et ma ei saa oma asjadega hakkama enam. Näiteks oli plaanis pildistada tänaseks oma lemmikpaarikest, aga sellega läks nagu läks. 

Seega saate pildi minu beebipallist, kelle nimi on Kärts ja kes on üks mu kahest isasest geikalduvustega kassist. Kärts on minu suhtes alati veidi reserveeritud olnud, seega on meil kujunenud nö love-hate relationship, kusjuures mu emmet armastab ta viis korda rohkem. Aeg-ajalt, väga harva küll, on Kärtsul hellushetked, mis tähendab seda, et ta poeb mulle kaissu või poseerib mu piltide tarbeks. Aga see pilt hõlmab endas nii minu ja Kärtsu love-hate relationship'i, Kärtsu ja emme true love'i ehk siis seda, kuidas Kärtsu ilusti ära ootab, kuni emme töö lõpetab, et talle kaissu ronida, ja emmet armastan ka. Nii palju armastust ühel pildil :)

Pannkoogipildid ja Kärtsu on natuke hilinenud, aga teen siis see nädal pühapäevase reegli kohaselt. Pühapäevane pilt võib muidugi lendude pärast natuke hilineda, sorry. 

1. Black and white self portrait
2. Candlelight
3. Close up
4. Clouds
5. Your favourite color
6. From distance
7. Bad habit
8. Morning
9. Books
10. Something sweet
11. Your choice of topic (shadowplay)
12. Pattern
13. Glow
14. From low angle
15. City lights

16. Eyes
17. Childhood memory
18. Love
19. Reflection
20. From high angle
21. Animal
22. Guilty pleasure
23. Black and white landscape
24. So cold
25. In motion
26. Sexy
27. Fresh
28. Paper
29. Your emotion today
30. Your choice of topic

No comments: