Pages

Tuesday, October 14, 2014

DAY 14 - From low angle (ja Rummu)


Arvestustenädal ning kerge külmetus tirivad motivatsiooni päris korralikult alla, aga siin on tänane pilt. Selle silla pildistamise idee mõlkus juba ammu peas, sest nurgad ja perspektiiv hakkavad nii ilusasti mängima, eriti ilus on see muidugi suviste päikeseloojangute viimasel hetkel või siis ilusate pilvedega, aga öine pilt tundus kuidagi maagilisem ja mitmete asjaolude sunnil saigi ta just selline.

Ma vist ei kirjutanud pikemalt oma Erasmuse tudengite üritusest, mida pildistamas käisin. Ühesõnaga kutsuti mind ühte vahvat Eestit tutvustavat üritust välistudengitele pildistama ja see oli totaalne väljakutse, sest ma ei tunne end inimesi pildistades üldse mugavalt, mis on muide ka üks osa mu challenge'i lubadusest - teha vähemalt paar shoot'i modelliga. Seda pole ma veel tegelikult päriselt suutnud teha, kuigi 7. ja 11. päeva pildid seda mingil määral ette nägid. Aga päris-päris modellipilti pole ma veel teha julgenud/suutnud. Ürituse pildistamine on muidugi veel raskem, sest rahvast on palju ja momentide tabamine on palju keerulisem ja suurem väljakutse. Ega ma ise oma sooritusega väga rahule jäänudki, aga kogemuse sain kindlasti ja homme on plaanis juba veel üks Erasmuse tudengite ürituse pildistamine, ehk läheb sellega paremini :)

Paar pilti saate tegelikult veel, sest käisin nädalavahetusel suures kartuses, et ma ei saa USA-s challenge'iga hakkama, Rummu karjääris maastikupilte tegemas. Et pilt pidi teema kohaselt olema mustvalge, mõtlesin, et sealsed pinnavormid jääks valgusega hästi mängima ja üldpilt ei sõltuks nii suuresti värvidest, nagu tavaliselt maastikupiltidel kipub olema. Niisiis tunnistan ausalt üles, et mul oli plaanis panna pilt varasemast, aga otsustasin siiski ümber - jagan neid pilte teiega täna, et need päris kaduma ei läheks ja annan endast parima, et USA-s veel vingemad teha. 
Maagilised, I know. Ühtlasi oli see mu esimene kord Rummu karjääris, seega on see challenge veelgi enam huvitavaid seiklusi ellu toonud. Meeletult ilus koht :)

1. Black and white self portrait
2. Candlelight
3. Close up
4. Clouds
5. Your favourite color
6. From distance
7. Bad habit
8. Morning
9. Books
10. Something sweet
11. Your choice of topic (shadowplay)
12. Pattern
13. Glow
14. From low angle
15. City lights

16. Eyes
17. Childhood memory
18. Love
19. Reflection
20. From high angle
21. Animal
22. Guilty pleasure
23. Black and white landscape
24. So cold
25. In motion
26. Sexy
27. Fresh
28. Paper
29. Your emotion today
30. Your choice of topic

2 comments:

Kert K said...

Igati kena kena kena (Y).
Must-valged on väga mõnusa tasakaaluga :)

Paula said...

Aitäh, endale ka meeldib see musta ja valge kooslus :)