Pages

Wednesday, October 1, 2014

30-päevaste väljakutsete lainelt

Kool röövib suurema osa ajast, energiast ja motivatsioonist. Seevastu olen avastanud, et kui viimaste jõupingutuste arvelt killuke vaba aega leida ning sellega midagi vaheldustpakkuvat ja toredat peale hakata, on tuju kohe palju parem ja kool ei tundu ka enam nii üksluine.

Täna näiteks käisin Johaniga pildistamas. Tema eesmärgiks olid pildid BMX-iga ja mul esialgu polnudki ideed, sõitsin oma Kakukesega kaasa ja passisin esialgu tühja, imetledes Johani rattapilte. Lõpuks otsustasin bemmist paar pilti teha, Johan andis idee ja ma olin küll esialgu täiesti kindel, et selle teostuse jaoks jääb mu oskustest ja mõistusest väheks, ent lõpptulemus polnudki nii hull.

Viisin auto Veeriku Selveri parklasse, sättisin selle õigesse asendisse, panin statiivi püsti ja kaamera valmis. Järgmised kolmkümmend minutit veetsin auto ümber telefoniga ringi joostes ning vehkides, samal ajal kui mu kaamera 30-sekundilise säriajaga pilte tegi. Meeletult lõbus ettevõtmine, mis pälvis üpris palju tähelepanu ning naeruhõiskeid Selveri parklas õhtupoolikut veetnud härrade poolt. Tõsi, kuldse BMW ümber taskulambiga ringi kekslev neiu ei ole Veeriku kandis ilmselt just levinud nähtus.


Kõige muu kõrvalt olen üritanud trennis käia. Ühtlasi alustasime sõbrannadega 30-päevast kõhulihaste challenge'it, millest kolmandiku olen juba eeskujulikult läbinud. Kellel huvi ennast proovile panna, siis kava leiab SIIT. Ja et mulle need 30-päevased ettevõtmised meeldivad, otsustasin Johani pakkumise vastu võtta ja temaga koos ka ühte foto-challenge'it kaasa teha. Sellest challenge'ist jõuate veel kõik ise ka kinni haarata, sest algab see justnimelt 1. oktoobrist, infot leiate SIIT.

Loodetavasti saan hakkama, õpin midagi uut ja saan oma blogi taaskord ellu äratada. Ja mis peamine, äkki meeldib teile ka :)No comments: