Pages

Wednesday, June 11, 2014

Ingeri special editionIlmselgelt olen oma blogi täielikult unarusse jätnud, sest terve selle aja jooksul, kui kipsi kandsin, kirjutasin ainult ühe postituse. Täna läksin arsti juurde kontrollpilti tegema, tagasi tulin kipsita. Ühtlasi sain teada, et mu kodarluud katab nüüd metallplaat, mis on kinnitatud kuue kruviga. Ma juba nii väga ootan reisimist ja turvaväravaid, oh seda rõõmu! Aga käsi on okei, emme tõi mulle mingi laheda käetoe ka, mis tekitab Tony Starki tunde ja ma kaalun endale sellise täiskostüümi tellimist. 

Vahepeal käisin sellist armsat kiisupoissi pildistamas. Sünnipäev on tal 7. aprillil ja ta väga tahaks kellegi uueks ja armsaks sõbraks saada. Supernunnu elukas on, alguses häbelik, aga juba teise kohtumise lõpuks oli nõus mu kaissu tuttu jääma ja nurru lööma. Poseerida ka oskab, nagu näha. 
Kooliga on selleks õppeaastaks kõik. Uurimistöö kaitsmine läks superhästi ja see on ausalt esimene kord, kui ma end inimeste ees esinedes mugavalt tundsin. Sellest järeldan ainult seda, et kui töötad ühe teema kallal nii põhjalikult, et võid sellest 65 lehekülge üle keskmise asjalikku teksti kirjutada, siis on selle esitlemine lapsemäng. Kooliga seoses on jäänud üksnes 12. klasside lõpuaktus, kus ma teadustajaks olen. Veel avalikku esinemist...

Emme tõi pisikesi Marc Jacobs'eid, tegin üle pika aja conceptual'i...


Mingi päev mõtlesime seina maha võtta. Arvasime, et tegu on sellise hea paari tunni tööga. Tegelikult kujunes see mitmete tundide pikkuseks protsessiks, lõpetasime napilt enne südaööd, kusjuures siis oli maha võetud ainult pool seina. Peale seina lõhkumist läksime kõik koos Saadjärve äärde ujuma ja minu selle aasta esimest valge šokolaadi ja maasikatorti sööma.


Eile käisime kiirelt Tallinnas, ma käisin juuksuris ja ehmatasin Anneli oma ideega taaskord ära. Ise olen tulemusega superrahul ja endiselt arvan, et ta on parim juuksur.


Nüüd saame teada, kas Inger ikka loeb mu postitusi (lõpuni). Hästi palju õnne ja soovide täitumist ja kõike muud ilusat Sulle sünnipäevaks! Ja need, kes tahavad näha, kui ilus Inger päriselt on, siis pilt on tegelikult link, mis viib Ingeri blogisse.

No comments: