Pages

Wednesday, May 28, 2014

You've got a heart as loud as lions so why let your voice be tamedUmbes nädal aega tagasi sattusin oma käeluumurruga haiglasse, sest selgus, et seda on vaja opereerida. Veetsin kaks päeva palatis koos kahe toreda palatikaaslasega, kellega tegime näiteks Genka saatel hommikuvõimlemist. Need kaks päeva läksid õnneks kiiresti, sest mul oli nii-nii palju armsaid sulelisi ja karvaseid, kes mind vaatamas käisid ja mu aega sisustasid. 

Üritasin catnip'iga kasse lilledega poseerima meelitada...

Kodus otsustasime emmega mõneks ajaks ajutiste lahendustega maja mõnusamaks ja hubasemaks teha. See lõppes umbes nädalapikkuste pisiehitustöödega, mille käigus sai köök täiesti uue näo ja sain endale uue toa (kaks tuba!). Vahepeal rohisin ühe käega ühe peenrakese ära, mis on küll miniatuurne osa tervest aiast, aga ise olin päris uhke. Ehitustööd jätkuvad, eks näis, mis vanast majast üldse alles jääb meie DIY projekti lõpuks. Ilmselt võiksime kirjutada raamatu "Enekeni ja Paula prussi-võrevoodi-leiutised (with a little help form the guys)". Muuseas üritan ka kooliga järjel püsida, et ikka klass ära lõpetada, siis on suvel rohkem aega prussileiutistega mässata! Uurimistöö sain igatahes valmis ja ma ei suuda uskuda, et ma sellega tõesti hakkama sain. Veel mõned kuud tagasi olin kindel, et ma ei oska nende uudissõnade ja kasutusnäidetega midagi peale hakata ja nüüd tunnen neid nagu oma viit sõrme. 


Täna oli ka supermõnus õhtu. Tegime uusi ehitusplaane ja kokkasime. Fred tegi oma firmarooga ehk siis maailma kõige paremaid ahjukartuleid ja pärast tegime koos ühe imelise Manhattani juustukoogi ka, mis on lihtsalt to die for. Emps tõi Omaanist (loe: Bahreinist (loe: Londonist)) Super-Scrabble'i, mis on nagu tavaline Scrabble, aga kõvasti suurema mängulauaga ja seal on quadruple-ruudukesed!! Ja kui lauamängudest rääkida, siis Fluxx'i oleme ka mänginud, mis on ka täiega lahe mäng. Ja kui soovituste peale läks, siis Michael Jacksoni ja Timberlake'i uus album "Xscape" on ülimalt mõnus, ja Emeli Sande "Read All About It" on hästi mõnus lugu. Muide, Michel Pastoureau "Sinine: ühe värvi ajalugu" on üks paremaid raamatuid, mida viimasel ajal lugenud olen. Hästi palju ajalugu, natuke teisi teadusi ja väga palju sinist värvi, aga nii mõnusad seosed ja kirjeldused ja faktid, et seda on lihtsalt nii-nii hea lugeda.2 comments:

Anonymous said...

Väga mõnus blogi :)
Kui see just saladus pole, siis millega selle oma blogi headeri vms disainisid? Noh, selle lipsukese seal üleval, ma mõtlen :D Väga lahe näeb välja igatahes. ;)

Paula said...

Aitäh! :)
Kui kerid allapoole, leiad paremalt poolt menüüst Pugly Pixel-i lingi, sealt sain freebie'na lipsukese ja siis tegin selle Photoshopis vajaduse järgi pikemaks jne, ülejäänud header on ka Photoshopis tehtud :)