Pages

Thursday, January 2, 2014

Victoria's Secreti giveaway

Üle pika-pika aja on kogu mu blogimisajaloos kätte jõudnud hetk, mil tahaksin midagi ära anda. Mõtlesin küll datlite ja kaamelikruuside peale, aga otsustasin siiski Victoria's Secreti kraami kasuks. Niisiis tahaksin ma õnnelikuks teha kolm blogilugejat.




Esimene: 
  • Victoria's Secret Jet Setter Portable Makeup Kit, mis sisaldab: 30 lauvärvi, 5 huulevärvi, 5 huuleläiget, 4 põsepuna, 1 bronzer, 2 erinevat puudrit, 1 ripsmetušš, 1 huulelainer, 1 silmapliiats, 2 pintslit lauvärvi pealekandmiseks, 2 pintslit huulevärvi pealekandmiseks ning üks suurem pintsel. 

Teine: 
  • Victoria's Secret Fragrance Mist - Love Spell (cherry blossom and peach). 
  • Victoria's Secret Lip Gloss - Beauty Rush in the shade of Mocktail Hour
Kolmas:
  • Victoria's Secret Fragrance Mist - Pure Daydream (pearl orchid and pink currant)


OSALEMISEKS
... on vaja täita 3 tingimust
  1. Kui Sa veel ei ole mu blogi follower, siis hakka jälgijaks kerides lehe alumisse serva või vajutades SIIA
  2. Kirjuta kommentaar, pannes kirja oma nime ning meiliaadressi, et saaksin Sinuga hiljem ühendust võtta.
  3. Jaga selle postituse linki Facebookis (http://www.paulajohanna.com/2014/01/victorias-secreti-giveaway.html). 
Võitjad loosin välja 20. jaanuaril!

90 comments:

Save it for someone who cares said...

Evelin Tiidoma, evelin.tiidoma@gmail.com

Keitlyn said...

Keitlyn Reemets, kkeitlyn@hotmail.com

Renate-Ly Mehevets said...

Renate-Ly Mehevets, rennu88900@hot.ee

Liisa Maria . said...

Liisa Maria Tammesoo, lmtammesoo@gmail.com

Maria Roberta said...

Maria Roberta Org mariaroberta.org@gmail.com

Helena said...

Helena Leontjev helena.leontjev@mail.ee

ennnu said...

Eneli Läte enely.late@mail.ee

Kärt Mugra said...

Kärt Mugra k.mugra@gmail.com

Joanna Laas said...

Joanna Laas joannalaas@gmail.com

Gelis Vaarman said...

Gelis Vaarman, vaarmangelis@gmail.com

Kadri said...

Kadri Kiiker kadri97@msn.com

Krissu said...

Kristina Piltjai
krizzukas11@hot.ee

Reelika J said...

Reelika Jõgi
jogireelika@gmail.com

Agnes said...

Agnes Kuus
agneskuus@hotmail.com

Kristel Mairit said...

Kristel Mairit Kruusmägi kristel.kruusmagi@gmail.com

johanna' said...

Johanna Voolaid
johannnavoolaid@gmail.com

annnakarin said...

Anna-Karin Freiberg
annakarin.freiberg@gmail.com

Marleen Pill said...

Marleen Pill

marleen018@gmail.com

Gregor said...
This comment has been removed by the author.
Ülle M said...

Ülle Märdimäe
ylkuun@gmail.com

Paula said...

Paula Õispuu paula0@live.com

Signe said...

Signe Ploom
signe.ploom@hotmail.com

Meril said...

Meril Mirjam Oras
merilmirjam@gmail.com

anett said...

Anett Toom
anetttoom7@gmail.com

Messsu said...

Mersedes Tuulik
messuu96@hotmail.com

topsy-turvy said...

Leel Jaer-Eer, leel.jaer.eer@gmail.com

Susi, said...

Susi Ann Kaljas
susiann.kaljas@gmail.com

Ivš said...
This comment has been removed by the author.
Liis said...

Liis Lätting / sweetshark@hot.ee

Väga mahe kingiloos! :)

Riinu Esko said...

Riinu Esko
riinue@gmail.com

helen ♥ said...

Helen Saar
hhelensaar@gmail.com

Annika V said...

Annika Vanamb Annika7401@hot.ee :)

aveliis said...

Aveliik Kadakmaa
aveliiskadak@gmail.com :)

Avely said...

Avely, tead küll :D avelyputsep@gmail.com

Kati said...

Kati Aavasalu
catzuh@gmail.com :)

larzall said...

Laura Laas
lauralaas6@gmail.com
:)

liperatrice said...

Merili Kraus
merili.kraus@gmail.com
OLEN IKKA EUFOOOORIAAS!!!!!

mmaaarja said...

Maarja Enumäe maarjaenumae@gmail.com

malluolen said...

Marleen Hindok ja marleenhindok@hot.ee

anna-maria trotski said...

Anna-Maria Trotski
annamaria.trotski.001@mail.ee

Inger said...

Inger Romanenko inger.romanenko@gmail.com ;)

Martina said...

Martina Telgmaa telgmaamartina@gmail.com

Käts M said...

Kätrin Metsla
katrinm@tdl.ee

Karolin said...

Karolin Laur
laurkarolin@gmail.com

Evvvu said...

Egeri Labber
egeri10@hot.ee

Awe Mikkel said...

Ave Mikkel
awemikkel122@gmail.com

jouuliisuolen said...

nimi: Lisbeth Olesk
meil: kiisu@live.com

Andra Hiisjärv said...

Andra Hiisjärv ristitutar@gmail.com

Joanna Juuse said...

Joanna Juuse
jannukiiisu@hotmail.com

Helen said...

Helen Kont
helenkont70@hot.ee

Helena V. said...

Helena Vaht
helena7990@hot.ee

Diana Michelson said...

Diana Michelson

Diana.michelsn0@gmail.com

Helts said...

Heleriin Pärkma


heleriinp@hotmail.com

Mantsik :) said...

Maarja, tibulind@hotmail.com!:)

Airika Põldkivi said...

Airika Põldkivi, airika234@gmail.com

K ... said...

Oled nii stiilne!

KRistel Raudik kraudik@gmail.com ;)

Gerttu♥ said...

Gerttu Vaher ;) g24050@hot.ee

Liis Ivaste said...

Liis Ivaste, liisivaste@gmail.com

Maris said...

Maris Raig raig.maris@hot.ee

moondustandstars100 said...

Kerstin-Gertrud Kärblane
kerstingertrud96@gmail.com

Katy Gerda Kiisk said...

Katy Gerda Kiisk, katygerdakiisk@hotmail.com

Kadri K. said...

Kadri Käesel
kkadri.k@gmail.com

Emili said...

Emili Läte
emililte@gmail.com

Triinu Aaviku said...

Triinu Aaviku
triinuaaviku@hotmail.com

k2tu said...

Kätrin Pärn k2trin97@hotmail.com

Marielle Päären said...

Marielle Päären p.marielle@hotmail.com

tessu said...

Tess Vaas tessuuu@hotmail.com

Maria Rüütli said...

Maria Rüütli
mariaryytli@hotmail.com

Krista said...

Krista Partsioja kpartsioja@gmail.com

Kirsika Berit Reino said...

Kirsika Berit Reino kirsika.berit@gmail.com

evelin said...

Evelin Sarap, sarapevelin@hot.ee :)

Sandra Kütimets said...

sandra kütimets, sandrakytimets@gmail.com

Anna-Maria said...

Anna-Maria Vahimets , annamaria.vahimets@gmail.com

D1ana_T said...

Diana Toodo, diana.toodo@gmail.com

B. said...

Brenda Põlluste brendapolluste@gmail.com

Ruth Orov said...

Ruth Orov ruth.orov@gmail.com

J. said...

Julia Shashkina,
annajuliesh@gmail.com

;) armas blogi sul!

Nele-Liis Merilo said...
This comment has been removed by the author.
Krista said...

Krista Müil kristamuil@hot.ee :)

Marielle said...

Marielle Lõhmus
marielle.lohmus@gmail.com

Annabel said...

Annabel Hiienurm
annabel@tdl.ee :)

missmus1mumm said...

Kädi-Ly Männik
kadilymannik@hot.ee

' merily . said...

Merily Paales merily.paales@gmail.com

Irelie loves you ♥ said...

Irelie Kask Ireliekask@gmail.com Juhuuuu!:))

Mariliis Veeret said...

Mariliis Veeret mari91@tdl.ee :)

Stina said...

Stina Serglov
stiina___@hotmail.com

Karolina Pennula said...

karo123@tdl.ee

l said...

Annabel Mäeste
annabellile@hotmail.com

Maia Mustimets said...

Maia Mustimets
maiamustimets1@gmail.com

Paula said...

Panen loosi lukku nüüd :)