Pages

Friday, January 17, 2014

Vahekokkuvõte

Victoria's Secreti kingiloosile registreerumiseks on jäänud üksnes loetud päevad, niisiis kutsun kõiki, kes pole veel enda nime kirja pannud, üles kommentaare kirjutama. Kingiloosist rääkides tuleb tõdeda, et ma pole kingiloosi benefit'i isegi mitte ära kasutanud, sest follower'e on juurde tulnud küll ja veel, aga blogi ma ikka rohkem ei kirjuta. Tegelikult on see nädal lihtsalt kohutavalt kiire olnud ja seekord ma isegi ei liialda. Mu tavaline rutiin koosneb juba teist nädalast ainult koolist, õppimisest ja kui väga hästi läheb, siis isegi söömisest ja magamisest, aga see on rohkem nagu luksus.

Käisime Eneliga väga-väga kaua aega tagasi La Dolce Vitas, aga blogisse pole jõudnud veel pilte panna. 

Uurimistöö esitamiseni on jäänud nädal aega ja ei saa just väita, et see valmis oleks. Ma tahaks öelda, et see hakkab valmis saama, aga ka see oleks tõtt-öelda liialdus. Lisaks sellele on veel Teaduskooli tähtajad, MHG Mälumängu viies voor ja bio-geo praktikumi projekt. Rääkimata siis homsest emakeeleolümpiaadist või nädala pärast toimuvast matemaatikaolümpiaadist. Ja mõlemale tahaks minna, sest rohkem neid see aasta õieti polegi.


Paar päeva tagasi veetsin mitu tundi linnaraamatukogus sõnastikke sirvides, sest uurimistööga olen küll läbi ja lõhki selgeks saanud 2010. aasta sõnavõistluse uudissõnad, aga arhaismidest pole mul vähimatki aimu. Niisiis lugesingi sõnu ja jõudsin muuhulgas kurvale järeldusele, et sõna "sulnis" on ülimalt alahinnatud, sest see kõlab nii ilusasti ja omab nii armsat tähendust, ometi pole ma kunagi kuulnud kedagi seda kasutamas. Then again on kõigil vist palju suuremaid probleeme kui sõna "sulnis" puudumine nende igapäevasest sõnavarast. Igatahes õppisin kümmekond uut sõna, mille hulka kuuluvad näiteks jõngelt, heerima ja nugris. Mitte, et ma kujutaksin ette ennast tulevikus mõnd neist sõnadest pruukima, aga vähemalt tunnen, et olen oma panuse olümpiaadiks kordamisse andnud.


Kui kooliteemad kõrvale jätta, siis jääb alles üksnes käputäis teemasid. Näiteks sain kätte oma esimese sünnipäevakingituse vanaemalt, kes muretses mulle kohvimasina, mis on lihtsalt perfektne kooslus mu piimavahustajaga. Niisiis on hommikud nüüd mõnevõrra positiivsemad ja saan koolis kohvitopsiga käia ning sealt läilat kondenspiimaga latte't luristada. Ja eile vaatasime Joosepiga vahelduseks filmi, mida ma juba pikemat aega olin edasi lükanud, sest ma ei ole suurem asi filmiinimene ja see film ei tundunud ka midagi ülimalt erilist. Selgeks sai see, et "The Intouchables" on superhea film ja mul on hea meel, et Joosep mulle sellega nii kaua pinda käis.

Kui Bahreinist tagasi tulin, siis kassid tahtsid väga-väga palju tähelepanu :D

Nüüd lõpetan oma tagasihoidliku ülevaate hetkeseisust ja loodan, et te kõik olete mõistvad või siis lihtsalt ei huvitu mu blogist piisavalt, et iga päev kontrollida, kas juba on uus postitus.


No comments: