Pages

Saturday, December 28, 2013

Teeõhtu Ritzis (minu maagiline puhkus vol 3)


Täna hommikul tundus olevat perfektne rannailm, seega pakkisime kõik asjad kokku ja läksime Ritzi päevitama. Selgus aga, et tuul on ikkagi natuke liiga jahe, seega sörkisime Renega rannas ringi, et soojem hakkaks ja käisime korraks ikkagi ujumas ka. Siis proovisime kõik mullivannid läbi, lösutasime kokku mingi tunnikese. Seejärel võtsime emme peale ja läksime sööma ja shoppama. Sain muuhulgas uue kleidi ja roosad sussid, millega kodus ringi tatsata, sest kuigi väljas on praktiliselt täielik suvi, on korter väga jahe, sest eksisteerivad ainult jahutussüsteemid. Aga sussidega on palju parem :) Peale shoppamist tegin endale ja emmele lokid, panime kleidid selga, ajasime Renele särgi ja pintsaku selga ning läksime Ritzi teed jooma. Ritzis on nii suur teevalik, et seal võiks kuu aega järjest teed joomas käia, mitte ühtegi korda ei peaks sama teed jooma. Pealegi mängitakse seal tšellot, viiulit ja klaverit, mis on ka ülimõnus. Ja siis tulime koju, tegime tavalise õhtu: emme mängib Candy Crushi, Rene vaatab filmi ja ma tegelen blogi ja piltidega.


Otsustasin Tai toidu postituse hilisemaks jätta, sest võib juhtuda, et teeme lähiajal uuesti tom yum suppi ja saame retsepti selgemaks. Siis on palju parem kirjutada ja tean päriselt, mis sinna sisse käib ka. Aga pildid on olemas, nii et raudselt millalgi näete neid ka :)Täna saate Ritzi pilte :)

2 comments:

Anonymous said...

Tekkis küsimus, et miks just Bahrein? Kust tuli mõte veeta jõulud sellises, tavalisele eestlasele üsna kaugeks ja tundmatuks jäävas kohas? :)

Paula said...

Ma tahaks öelda midagi sellist, et miks mitte ja Bahrein ongi just see õige koht, mis paistab Pärsia lahe riikidest välja ja väärib külastamist ja see on palju erilisem ja kõnekam sihtkoht kui nii mõnigi teine, ja see kõik oleks kusjuures tõde. Aga tõtt-öelda sattusin ma oma jõuluvaheaega veetma just siin, kuna mu ema töötab siin ja oleks olnud patt ise mitte kordagi selles kohas ära käia. Ja ma üldse ei kahtse ka, sest poolteist aastat tagasi polnud minulgi õrna aimugi, mis või kes on Bahrein :D