Pages

Wednesday, December 25, 2013

Minu maagilised jõulud vol 1


Täna varahommikul jõudsime lõpuks Bahreini, küll ilma kohvriteta, aga sellele vaatamata on kõik olnud algusest peale suurepärane. Ilm on nii mõnus, vahelduseks sellele vastikule sügisilmale. Ja kuna ma isiklikult vähimatki muret ei tunne selle pärast, et lund pole, siis on Bahrein lihtsalt imeline koht jõulude veetmiseks. Kõige selle põhjal, mida ma Bahreinist kuulnud olin, ei tundunud see isegi nii hea mõte, aga kohe, kui ma siia jõudsin, sain aru, et see on reaalselt maapealne paradiis. Palmid, türkiissinine ja kristallselge vesi, päike, jõulukaunistused ilma lume või porise ilmata, parim valik poode, superhead toidud, Ritz Carltoni vaevaga väljateenitud rohelus ja kõik muu teeb selle koha nii imeliseks. Kusjuures rohelust õpib siin esimese hetkega hindama, kui oled Abu Dhabist üle kõrbeväljade lõpuks Manamasse jõudnud ja näed kolme palmi bussiaknast. Isegi see liiva sees kasvav tarnaline tundub nii uhke ja võimas. Muidugi mängib kogu reisi imelisuse juures suurt rolli emme ja Rene korter, mis on lihtsalt täpselt selline, nagu ma oma kunagist ideaalkorterit ette olen kujutanud ja kui keegi oleks mulle varem öelnud, et siin nii perfektne on, oleks ma kõik asjad sinnapaika jätnud ja siia mingiks Ritz Carltoni aiatööliseks tulnud või midagi. 


Kuna viimne kui üks mu seelikuist-ujumisriietest-trenniriietest-kleitidest olid kohvrites, siis sain empsi riidekappi tühjendada, et ma saabastega randa ei peaks minema :)

Ja Rene ja emme tegid jõululaupäeva ka nii imeliseks, sest Rene viis mu randa, näitas Ritzi, sõidutas ringi ja õhtul käisime kõik koos kingitusi ostmas. Kingituste ostmine oli ka superlahe ja nende avamine hiljem veel vingem. Kindlasti on need mu kõige perfektsemad jõulud, millest puudu on ainult Joosep, kellele plaanin enda tagasilennupiletist saadud müügiraha eest osta ühe otsa pileti Bahreini ja siia elama kolida. 

Meie kingitustelaadung, mis oleks väga tahtnud olla selle kuuse all, mis vahemikus Tallinn-Brüssel-Abu Dhabi-Manama ära kadus. 


Pilte ka, et te ainuüksi mu ülistavat ja kiidulaululikku postitust kannatama ei peaks. Imelisi pühi teile ja ärge ennast Eesti lumepuudusest morjendada laske! :)

Ritzi tagasihoidlik rannake

Sellised numparid sulistasid ka Ritzis

Ja Ritzi tagasihoidlik jõulukuuseke :)

No comments: