Pages

Friday, December 27, 2013

Jõulud Bahreini moodi (minu superlahe jõuluvaheaeg vol 2)


Käisime täna sisemaal, alustasime naftaväljadest. Seal nägime kahte kaamelit, hiilisime lähemale ja lõpuks lubas kaameliomanik pai ka teha, sest sai vist aru, et me ilma paita ära ei lähe. Ja kaamelid olid nii-nii armsad. Üks tahtis mu kätt täis tatistada ja musi teha, aga muidu oli täitsa nummi. Otsustasin, et kui ma suureks saan, siis ei taha hüljest, tahan hoopis kaamelit. Paar suksut lippas ka ringi seal, aga need olid natuke häbelikumad.


Tree of life oli päris vinge, üsna uskumatu endiselt, et mingi akaatsia (maybe mäletan valesti) kasvab keset kõrbe viimased mitusada aastat ja on võrreldes teiste äbarikega ülisuur ja veel looduslik ka pealekauba. Ja kuigi tundus väga jabur, et nad naftaväljadel telgivad, siis selgus, et neil tõesti on "suvilad", mis on nö kilest onnikesed, kuhu nad siis telkimiseks sobiva ilmaga ehk siis talviti lähevad ja seal "talvituvad". Suvel on siin lihtsalt liiga kuum.F1 ringrajal käisime ka. Väga midagi näha ei olnud, aga kuulda küll. Hunnik lambosid ja kõike muud vinget tegi ringrajal tiire, seega juba kaugelt oli mootorihääli kuulda. Vististi käivad kohalikud (või siis saudid) nädalavahetuseti oma autosid seal proovile panemas. Mootorrattad ootasid järge.


Peale ringrada käisime Sofitelis, mis on põhimõtteliselt uhke hotell nende stiilis ehk siis väljast ülimalt lage ja lihtne, seest nikerdatud ja kaunistatud. Vaatasime seal natuke ringi ja siis sõitsime Ritz Carltonisse, käisime seal Hammamis, mis on nö veekeskus, kus on erinevad mullivannid, saunad ja basseinid. Näiteks on seal neli erineva temperatuuriga basseini ja need kõik on briljantrohelise kumaga ruumis, kus on lisaks veel ka hunnik küünlaid. Väga-väga mahe.

Sofitel


Sofitel-Sofitel

Roooosad (ka Sofitel)

Vedelesime veidi aega seal, siis läksime teed jooma ja jalutama. Vahemärkus Hammamist: neil on pisikesed kuivatid, kuhu saab ujumisriided sisse panna ja see solgutab? raputab? pigistab? sealt kümne sekundiga vee välja. Väga vinge. Igatahes, jõime kakaod ja sõime kooki, siis jalutasime Ritzi alal ringi - kõik oli nii ilusasti kaunistatud (panin hunniku pilte). Ja siis tulime koju, mängisime lauamänge ja nüüd plaanin magama minna, sest homme hommikul tahan katusekorrusel asuva jõusaali ära proovida.
 
Need olid nii armsad, ma ei saanud siia panemata jätta :))

Emps tegi tegelikult sellest pilti, et ma päriselt koristasin oma toa ära :))
Also öökull on bestparim ja armas :)

 HOMME (võib-olla) saate postituse Tai toitudest ja sellest, kuidas me ise superuhke ja maitsva õhtusöögi valmis tegime (koos päris tailanna abiga). Muidu läheks üks postitus kuidagi liiga pikaks.


3 comments:

marek said...

Tundub päris mõnus...Ilusat aasta lõppu!

Paula said...

On palju mõnusam, kui pildid väljendada suudavad, ausalt!
Ilusat aasta lõppu teile kõigile seal ka! :)

Martin said...

I like those camels.