Pages

Saturday, November 16, 2013

tudukiisud ja -blogi

Blogi on nüüd küll tükk aega tudunud, aga mina olen jällegi kõike muud peale tudumise teinud. Kui tavaliselt tahavad kuhjuvad kohustused uneaja arvelt tegemist, siis mul kipub uneaeg juba otsa saama, niiet asjad varastavad aega juba üksteise arvelt. Mis Paula vahepeal teinud on?


Autokool hakkab tasapisi läbi saama. Sõidutunde on õppekava järgi jäänud veel ainult kolm, aga jätsin need enne eksamit harjutamiseks, sest Mati arvas, et õppimiseks neid enam väga vaja ei ole ja pealegi saan eksamit teha alles 18. detsembril ja selle aja peale läheb mul kindlasti ära nii kolme manöövriga ümberpööramine kui ka kõik liiklusmärgid jms. Teooriaeksamiga sain ka imekombel hakkama.


Lugesin läbi Zola teose "Therésè Raquin", mis oli üks julmemaid ja omapärasemaid raamatuid, mida seni lugenud olen, ent mis siiski üldkokkuvõttes isegi meeldis mulle. Lugesin läbi ka Dostojevski teose "Idioot", tõsi küll, kohati üle rea, mis tingib ka selle, et mul ei ole mingit väga ergast ega meeliülendavat lugemiselamust, millest on küllaltki kahju, sest tegu peaks olema väga hea raamatuga. Kui on vaja kiiresti lugeda, on tegu väga segase ja jabura raamatuga, seega soovitan alati varakult lugema hakata...


Käisin matemaatikaolümpiaadil ja lahendasin ära peaaegu kõik ülesanded ja oleksin ilusasti esikolmikusse jõudnud, kui ma oleksin kõik oma mõtted mustandilt puhtandile kirjutanud, aga ei, ma arvasin, et ma tegin väga tobedaid järeldusi ja ei kirjutanud peaaegu mitte midagi puhtandile, seega olin kuues. Aga viie kooli kohtumisele saadetakse ikka ja kuigi ma väga tahaks kirjutada siia motivatsioonikirja sellest, kuidas me teeme sel aastal Treffnerile ära ja me oleme kõige paremad üldse, siis tõenäoliselt see siiski ei juhtu ja ma ei hakka üldse vaeva nägemagi :D


Ja täna tegin näiteks Joosepi väikesele õele sünnipäevaks käevõru. Lisaks sellele pildistasin kiisumiisude ilumagamise võistlust üle pika aja. Ja homme läheme jõulukuuske otsima, mis tuletab meelde, kui kiiresti jõulud tulevad ja see omakorda seda, et minu jõulud mööduvad sel aastal palmi all Bahreinis ja te võite arvata, kui õnnelik ma selle üle olen, et ma üks kord lumeta, jääta ja soojad jõulud saan :PNo comments: