Pages

Sunday, October 6, 2013

Goldielocki uued kiharad

Eile käisin matemaatika lahtisel võistlusel, mis oli omamoodi tore elamus. Lahendasin kaks tundi üht ülesannet viiest ja jõudsin isegi vastuseni, olgugi et ma päris kindel pole, kuivõrd loogiline see kirjapandud mõttekäik oli. Ülejäänud neljaga ei osanud ma absoluutselt mitte midagi peale hakata, ükskõik kui kahju mul sellest ka polnud. Aga vähemalt käisin ja tegin 3 tundi matemaatikat.

Väga palju muud huvitavat polegi vist vahepeal toimunud. Blondist Paulast sai brünett, nagu piltidelt näha võib. Anneli oli küll esialgu väga kahtleval seisukohal ja ütles, et ma olen täiesti hulluks läinud, aga lõpuks tõdes ta ise ka, et päris vinge on. Ja kõige tähtsam on vist, et mulle endale meeldib.


Esimene autokooli sõidutund oli ka väga super. Väristasin veel 5 minutit enne tunni algust ka kätt, sest olin täiesti kindel, et suudan isegi parklasõidu lõunasse keerata. Esimesed 30 minutit kätkesid endas infot autost üldiselt, peale seda võisin esimese käigu sisse panna ja roolikeeramisoskust demonstreerida.Vasakukäelise kohta tegevat ma üllatavalt hästi vahet vasakul ja paremal. Peale seda sain slaalomipostidega tuttavaks ja pärast esimest slaalomisõitu hiigelsuurte kaartega sain aru, et auto pole päris viis meetrit lai ja võib vist pisut lähemalt ka mööda sõita. Lõpuks oli Mati vist päris rahul ja lubas käiguvahetamist ka proovida. Ütles, et siduritunnetus on hea ja käike oskan ka vahetada, mispeale vastasin, et eks mu emme-issi nägid selle kallal päris palju vaeva kah. Tunni lõpetas Mati kahe lausega. Üks neist oli entusiastlik: "Sa oled nüüd kolmas uus õpilane, kes autot esimeses tunnis välja ei suretanud," ja teine veel entusiastlikum: "järgmises tunnis teeme siis tagurpidi slaalomit ja küljeboksi." Esimese peale olin ma muidugi õnnelik, teise peale läksin koju kätt väristama ja kartlikult esmaspäeva ootama. Eks ma siis annan teada, kuidas nendega läks... Aga päris kindlasti on sõiduõpetaja supertore ja üldiselt pole mul veel kordagi Motohundis käimise jooksul olnud põhjust nii palju põdeda, kui ma tegelikult põdenud olen.

Ja täna üritan oma teisest suurest hirmust üle saada ning lõpuks MyFitnessis ära käia. Enda meelest tegin strateegilise esimese tunni valiku: külalistreeneriga zumba (ma juba ootan, millal saab zumba eestikeelseks vasteks uudissõna tants-muskeldamine või midagi taolist), mis tähendab, et kava ei saa kõigil veel selge olla ja zumba's olen ma varem käinud ka, aga eks näis, mis sellest saab...
2 comments:

Liis said...

Väga huvitav ja ilus lõpptulemus :) Ja väga kaval nipp jätta alla blonde salke, pole selline tavaline ja igav brünett :D

Paula said...

Aitäh Sulle, mulle endale ka meeldib just see, et on pisut teistmoodi :)