Pages

Friday, August 16, 2013

Swärk!

Olen nüüd nädal aega Tartus viibinud ja pole kordagi blogi kirjutamiseni jõudnud, seega teen seda, nagu ikka, viimasel minutil ehk siis 10 minutit enne seda, kui stardin Vaibla poole suveseminarile. Aga siiski pean postituse kirjutama, sest peale seminari on juba palju-palju uut, millest kirjutada ja nii jääks Joosepi vinge Swärk kuhugi kausta koos teiste piltidega, mis kunagi blogisse ei jõua.


See on siis see vinge Swärk, mis on unikaalne ja superlahe. Eriti vinged on selle pardikestega nööbid, millest tuleb kunagi raudselt detailipilt ka. No igatahes support'in ma täiega Swärki, go check it out :) 


Suveseminarist teen pikema postituse siis, kui tagasi jõuan, sest ma loodan, et need kolm päeva annavad mingeid emotsioone tasakaaluks nendele, mis mul praegu on. Etteruttavalt võin öelda, et eile veetsime pea kogu perega peaaegu 5 tundi kartongist ja paberist žabloone ja siis omakorda tähti ja mustreid välja lõigates ning seejärel neid kokku liimides. Jääb üle loota, et kõik oli seda väärt. Ja kui veel hommikul oli mul peaaegu isegi motivatsioon sinna minekuks, sest nii palju vaeva on nähtud, siis nüüd, kui nägin kodus kahte kassi, kes mind tükk aega igatsenud on ja tahaksid hirmsasti kaisus nurru lüüa ja paisid lunida, pole mul kohe üldse tahtmist sinna minna. Aga jällegi - loodetavasti on mul tagasi tulles paremaid emotsioone, mida teile ette kanda :)

Ma vabandan igasuguste kirjavigade, jaburuste ja ebaloogiliste lausete pärast, mida leiab siit postitusest kindlasti kiirustamise ning kahe väga sõbraliku kassi tõttu, kellele väga meeldib klaviatuuri peal jalutamas käia.

2 comments:

Angela said...

Ohh.. Väga mõnus kokkuvõte sellest maailmatuma vingest üritusest.. Kuigi tegi mind praegu veel nukramaks, et sel aastal osalema ei jõudnud :(
mulle väga meeldib Su blogi!

Paula said...

Pole hullu, usun, et seminare tuleb veel ja palju vingemaid!
Aitäh! :)