Pages

Tuesday, August 27, 2013

Minu esimene auhinnaline fotokonkursi koht ja tulepildid


Hiljuti sain uudise, et minu ja Teele igaastane vannipilt on sel aastal eriti edukas olnud ja pälvis ajakirja Mari fotokonkursil 3. koha. Võttes arvesse, et pilt ja selle idee tulid enne, kui me konkursist üldse kuulsimegi, on see päris hea tulemus. Pildi idee pärineb algselt Teelelt ja on meie mõlema edasiarendus, hea valgus ja Lumene olid lihtsalt supervinge boonus. Igatahes sain nüüd fotokonkursi võidu linnukese ka kirja ja olen väga õnnelik, sest just päev enne seda, kui konkursi korraldajatelt kirja sain, olin Joosepile öelnud, et täiega lahe oleks spaasse minna ja päev otsa lihtsalt logeleda.


See postitus on aga nii kaua veninud seetõttu, et unustasin Tallinnasse tulles oma fotokoti Tartusse, seega lükkusid kõik fotoideed edasi, kuni mu onu fotokoti Tartust kaasa võttis ja ära tõi. Kõik aga klappis perfektselt, sest Reino oli just samal õhtul toonud mulle statiivi, et ma saaks Kambja muinastuledeööl pilte teha. Nii me siis tegimegi Joosepiga hilisõhtul pika säriaja ning hõõguva puupulgaga pilte. Ja paar päris vinget pilti saime ka. Teil pole aimugi, kui raske on õhus vehkides ilusat südant joonistada!
2 comments:

Anette said...

Ega kui delfi kommentaaridest m6ne poliitiku kohta midagi positiivset leida, siis see on lausa ime :D
Muidu ilusad pildid! :)

Paula said...

Delfis vist üleüldse kellegi kohta positiivseid kommentaare leida, aga tõsi ta on jah, et poliitikud kõige suurema tule all alatasa :D
Aitäh :)