Pages

Thursday, August 29, 2013

Crasheri ja Mr. Burnsi pildipostitus

Kärtsu ja Mürtsuga väljas jalutamas käia on üpris keeruline. Samal ajal pilte teha on pea kolm korda keerulisem. Aga tunniajane möllamine tasus ennast ära, sest üle pika aja saab jälle kiisupilte. Ma küll andsin endast parima ja praakisin suure osa pilte välja, ent neid on ikka paras hunnik, sest väga palju lihtsalt ei raatsinud välja jätta.


Kassid ise on endiselt samasugused pätid nagu varem. Vahepeal avastasime Kärtsu talendi, milleks on paberinutsakate ära toomine. Ühel õhtul istusime Joosepiga tund aega voodis ja loopisime läbi pisikese augu paberinutsakat teise tuppa, mispeale Kärts suure ringiga läbi maja seda ära tooma jooksis. Ja nii mitukümmend korda järjest. Lõpuks väsisime meie ära. 


Hommikuti äratavad nad kõik üles kella kaheksa paiku, kui nad just kõrvaltoas kinni pole. See näeb välja umbes nii, et nad ronivad teki alla või siis pähe juustega mängima. Ja ükskõik mitu korda neid voodist maha ei tõsteta, ei väsi nad uuesti üritamast. Kui umbes pool tundi üritada, on nad nõus kaissu magama tulema, et natukenegi tähelepanu saada. 


Lisaks sellele ronivad nad mõlemad hea meelega puu otsa ning ei oska sealt seejärel alla tulla. Täna avastasin, et nad on enam-vähem õppinud ennast sealt alla keerutama, aga see lõpeb sellega, et nende rihmad on kümmekond tiiru ümber puu keerdunud. Ja aeg-ajalt ronivad nad sirelite latva ja siis lendavad sealt lihtsalt alla, sest oksad enam ei kanna. Ühesõnaga on nad kaks tobujussi. 4 comments:

Eneken said...

sa võiks proovida hallidest ja laigulistest (ehk siis aristokraatkassidest ja alamklassi pärdikutest) koos perepildi teha ;)

Paula said...

ma isegi proovisin, aga selleks kulub kõvasti närve (enda ja kasside omi) ja palju-palju aega, seega pean ühe eraldi nädalavahetuse selleks võtma vist :D

Anonymous said...

kust sa selle ilusa blogi teema said?

Paula said...

Täitsa ise tegin :)