Pages

Tuesday, July 23, 2013

Sowwy...

Ma isegi ei hakka vabandusi tooma, miks mu blogi nii kaua ilma uute postitusteta seisnud on, kuigi ma võiks vähemalt kümme kohe ette lugeda. Mi scusi.

Vahepeal leidsid endale kodu kaks kassipoissi: Ozzy ja Richard, kelle meie vastavalt Mürtsuks ja Kärtsuks ümber nimetasime. Kärts ja Mürts on vennad, kusjuures Kärts on selline pikkade ja peenikeste jalgadega marakratt, kes käib ja mõtleb välja, kus saaks midagi lõunasse keerata ning Mürts on selline matsakas ja karvane töntsjalg, kes koguaeg magaks või sööks ja vahepeal mängiks natuke, kui tuju tuleb või kui Kärts peale sunnib. 

Kärts

Mürts

Kärts

 Mürts

Peale kasside pildistamise olen programmeerimiskeeli (väga kole sõna) õppinud ja hunniku koode kirjutanud ja peaaegu mitte midagi saavutanud, aga ükskord kirjutan ma endale vinge blogikoodi, ausalt.

Isegi bioloogialaagrist pole ma kirjutanud. Kunagi juuni alguses käisin Läänemaal bioloogialaagris, kus leidus väga huvitavat rahvast ning õnneks saime Anna Marini ja Joosepiga loosiga ühte rühma, seega oli kõik talutav. Sõitsime paadiga, võtsime proove, käisime metsas, lugesime putukaid ja taimi, vaatasime mikroskoobiga kaane ja suurte silmadega putukaid (ja otsustasime Anna Mariniga, millised on kõige ilusamad koduloomaks), mängisime amööbimängu (tegelikult me ei võtnud osa) ja tegime puust ja pilliroost DNA ahela. Ja magasime. Teised ei maganud, vaid tegid allnightereid ja kaardiõhtuid, aga me magasime rannas, magasime vabal ajal, magasime öösel varakult - ühesõnaga magasime. Ja see ongi kokkuvõte bioloogialaagrist. Ahjaa, laager algas mingi 6-kilomeetrise jalutuskäiguga lõõmava päikese käes peale seda, kui olime mingis lämbes bussis loksunud, kus mingi paneel Anna Marinile pähe kukkus :)

PARIM LAAGRIKOGEMUS! :P

Üritan see nädal blogida...

2 comments:

Eneken said...

aaaa...kusblogidon???

Paula said...

aga kommentaarid? :)