Pages

Sunday, June 2, 2013

Vannipilt ja Kambja uued tibud

Et mitte oma hinnalist vaheaega raisku lasta, olen otsustanud selle kasvõi täiesti täis book'ida asjadega, mis tuleks kindlasti ära teha, et olla 11. klassiks valmistunud ning motiveeritud, kasvõi natukene. Alustasin Kambjast, sest seal on alati nii mõnus chill olla, pealegi oli vanaemal sünnipäev, mis tähendas järjekordset maailma kõige parema kartulisalati söömist, rabarberikooki ja kõike muud. Grill on ka tähtsal kohal, sest siin linnas pole mul grillilootustki.

Tibud kasvavad silmnähtavalt ja aeg-ajalt harjutatakse neid väljas ka käima, et nad harjuksid ja veidi rohkem maailma avastaksid. Praegu tekib neil muru sees ilmselt džungli tunne, sest nad on veel nii pisi-pisid, aga varsti hakkavad juba nokaga lööma, et veel koogiservasid või seemneid antaks. Sain Joosepiga ka sõbraks, silitasin terve õhtu ja lõpuks sain ka ühe sõbraliku nokalöögi kirja.

Õhtu poole tuli Teele ja otsustasime teha iga-aastase vannipildi juhuks, kui ma ei peaks jaanipäeval Kambjas olema. Mõtlesin Teele šampuseklaasi idee juurde ka päikeseloojangu ja heinamaa ja boonuseks saime valge kassi ka.

2010

2012


2013


No comments: