Pages

Wednesday, June 5, 2013

1196

2013. aasta suvi on igatahes paremini alanud, kui ükskõik milline teine suvi, mida mäletan. Viimane "koolinädal" on möödunud igal pool mujal, kuid mitte koolis. Nädalavahetusel käisin Kambjas, nagu juba tibupiltidest näha võis. Esmaspäeval käisin teise vanaema juures ühte kohe-kohe pooleks minevat kassi vaatamas, kes järgmisel päeval tõesti läkski pooleks. Õigupoolest neljaks. 


Esmaspäeva õhtupoole käisin Joosepi juures, tegime niiumbes 20 seeriat kõhulihaseid aias ja hüppasime batuudil. Natuke grillisime ka ja tegime salatit. Ja kui kõik koju jõudsid, käisime ujumas ja viskasime ta väikseid õdesid vette. Hommikul tegime veel paar seeriat kõhulihaseid, hüppasime batuudil ja sõitsime rattaga linna. 


Õhtul tegime nacho'sid, s'more ning ühe korraliku filmiõhtu. Hommikul avastasin, et kunstiajaloo perioodihinne on neli, mis iseenesest oleks olnud fine, aga kuna ma teadsin, et ma olen oma antiikmütoloogiad, ladinakeelsed mõisted ja kogu muu ühtekokku kindla viie peale vastanud, oli selge, et õpetaja oli arvestanud ainult viimast perioodi, mistõttu kõmpisime Joosepiga kooli üle küsima. Tompa oli väga õnnetu, sest ta oli kogu klassile valed hinded pannud, kellele siis paremad, kellele halvemad, aga ta lohutas ennast, et seni, kuni keegi talle koju ei helista ja rohkem pretensioone ei esita, võivad need hindekesed ju nii jäädagi. 


 Pildid on pühapäevasest tripist Joosepiga (Raadi park -> botaanikaaed -> Supilinn). 


No comments: