Pages

Monday, May 27, 2013

Tobujuss, need pole kollalilled, need on võililled!


Uued juuksed on üldiselt heaks kiidetud, nagu ma aru olen saanud. Endalegi ei tundu hommikuti kahetsusväärne tegu ja Cassy keeras täna umbes viis korda inglise keele tunni jooksul ümber ainuüksi selleks, et mulle öelda, kui väga mu juuksed talle meeldivad. Joosep kiitis need juba ammu enne teostust heaks, seega kõik on vist rahul. 


Arvestustenädal on juba esimese päevaga muutunud üheks väga negatiivseks nädalaks, sest alustasin seda kunstiajaloo kolmega ja loodetavasti ei jätka seda homme geograafia kolmega. Õigupoolest tuleks jätkata geograafia viiega... Vähemalt on ilmad ilusad ja pikemate pauside ajal on mõnus Joosepiga muruplatsil hiinakat süüa ja arutada, kuidas need viimased viis päeva vastu pidada. 


Ahjaa, pean teile kurtma oma kurba saatust, sest mulle kui (loodetavasti, eeldatavasti, arvatavasti?) tulevasele putukauurijale on sattunud poiss-sõber, kelle jaoks kõik sinised lilled ei ole meelespead ega kannikesed, vaid on sinililled ning kõik valged taimed pole sirelid ega raudrohi, vaid on valgelilled. Ja kollased lilled ei ole kollalilled, kuid ei ole ka nartsissid ega krüsanteemid, vaid on sootuks võililled... 

Pildid peale Joosepi pildi tegi otseloomulikult Joosep :P

No comments: