Pages

Saturday, May 25, 2013

Neljapäeval seadsin lõunapaiku sammud bussi peale ja sõitsin Tallinnasse, kus oli plaaniväline perekonna ühinemine. Käisime Vapianos ja sõime traditsioonilist beseerulli. Onu tuli külla ja rääkis, et "Kiireid ja vihaseid" ei tasu vaatama minna.

Reede hommikul tegime emmega hommikusöögi juuksuri juures ja selgitasime, et Paulale on vaja tekitada suveks pähe hunnik värvilisi salke. Anneli küll tõdes, et ta polnud varem midagi sellist teinud, aga valisime värvid välja ja Anneli sai väga hästi hakkama.


Põhimõtteliselt otse juuksurist läksin Tartu bussi peale, et jõuda kella neljasele parvesõidule, mis oli supervinge. Tegime sauna ja käisime pärast pikki kõhklusi esimest korda sel aastal ujumas ja tagantjärele mõeldes polnud üldse nii hull ega külm. Siis grillisime ja sõime, rääkisime niisama juttu. Vaatamata kõigile kahtlustele oli seltskond ka super ja vähemalt meil oli väga tore. Tõdesime Joosepiga, et peame ka ikka kunagi parve ehitama.


Peale parvesõitu otsustasime siiski selle mahalaidetud filmi ka ära vaadata, sest Joosep ütles, et see ei saa olla halb juba selle pärast, et seal on Vin Diesel JA The Rock, lisaks veel hunnik ilusaid autosid. Ja me kumbki ei kahetsenud, sest meile väga meeldis. Minu arvates oli sisu täiesti olemas ja polnud kordagi igav vaadata. Kaklemisstseenid läksid ehk siin-seal natuke liiga pikaks, aga seda ka siis, kui väga tahta norida. Seega peate ise vaatama minema ja otsustama, kas olete pigem mu onu või meie tiimis :)

Hommikusöögiks sõime paar s'more'i ja nüüd pakin asjad kokku ning lähen Kambjasse uusi tibusid lähemalt vaatama.

Aitäh Kalmusele ja Joosepile ja kogu seltskonnale väga vinge sõidu eest ja mamile kiire põike eest Eestisse, sest kokku tuli kõige vingem pikk nädalavahetus.

No comments: