Pages

Monday, May 20, 2013


Et blogis ei jääks muljet, et ma käsutan oma poissi välja endast pilte tegema, siis mainin, et tegelikult esitab ettepanekud pildistama minna tavaliselt hoopis Joosep. Ma olen lihtsalt alati kahe käega poolt...


Väikesed poisid mängivad õues trifaad ja ma mõtlen, aknad pärani lahti, sest nii palav on, kuidas saabuva arvestustenädalaga hakkama saada. Ühtlasi üritan valmis kirjutada uurimistööd, mida ma tegelikult suurt uurinud ega teinud polegi, mis on ka päris huvitav kogemus. Vahepeal olen äikesega sõbraks saanud, sest kui aknad ööseks kinni panna, on hommikul ülimalt palav ja kui aknad lahti magada, kostab sealt igaöine äiksevihm, seega mul on uus unelaul või umbes nii. Täna magasin teist korda elus sisse, kusjuures eelmine kord oli umbes kuu aega tagasi ja mõlemad korrad on mu kooli hilinemisest päästnud Joosepi telepaatiavõime, sest jut nendel hommikutel on ta mulle poolkogemata helistanud. Lihtsalt niisama. 


Homme on mingi salapärane olümpiaadilaste austasustamine, kuhu ma ennast üldse kuuluvat ei leia, sest bioloogiaolümpiaadi 6. koht ei kõla kuigi autasustatav. Sellegipoolest vean ennast Dorpatisse kohale - eelmine kord sain mingi laheda 3D pusle!!! :D 


Nädalavahetuse veetsin kodus koristades, päevitades, õppides ja rattaga sõites. Sain linnukese kirja rattaketi peale panemises. Sellel nädalavahetusel näeb äkki Kambja uusi kanu, siis saate kanapilte ka üle pika aja. Pealegi saab seal lõpuks suve/kevade esimese ujumise teha, kui selle nädala jooksul ei jõua.


Pildid on tänasest ning said õnneks tehtud vaatamata tehnilistele viperustele (mälukaart jäi koju jms) siiski tehtud. Pildid tegi, nagu juba mainitud sai, Joosep :)

4 comments:

Anni said...

Uurimistöö! Aga sa näed jätkuvalt hea välja ja pluus on väga mõnusalt suvine. :)

Eneken said...

Ja Josephist saab pildiasja ;)

Paula said...

ma usun ka, ta õpib päris kiiresti :P

Martin said...

daamilik, i like