Pages

Sunday, May 19, 2013

breezeblocks


Vastupidiselt mu ootustele, et suve tulekuga kirjutan igapäevaselt blogisid koos rohkete piltidega, on blogi viimasel ajal täitsa unarusse jäänud. Pole kindel, kas ajapuuduse või laiskuse pärast, aga kindlasti mitte selle pärast, et midagi kirjutada poleks.


Vahepeal sain valmis on geograafia referaadi ja tean nüüd Bahreini kohta igasuguseid detaile, alustades SKT-st, lõpetades levinumate mullatüüpidega. Ühtlasi käisime Joosepiga mitu korda korvpalli vaatamas või siis tegime süüa ja vaatasime kodus telekast. Lisaks sellele oleme ka jooksmas käinud. Kui keegi veel mäletab, siis millalgi, kui õues veel suured lumehanged ja jääväljad olid, lubasin suure suuga, et suve alguseks (loe: juuniks) kavatseme Joosepiga 100 km joosta. Lumi sulas ära ja ilmad läksid soojaks, aga jooksmisega alustasime heal juhul kuu enne tähtaega. Sellegipoolest oleme umbes veerandi maast ära jooksnud ja alles on kõigest kolmveerand. Kasu on sellest igatahes olnud, sest - Joosepilegi üllatuseks - jooksin kehalises oma NATO testi jooksu sajale punktile, mis tähendab, et sellest pole VÄGA hullu, et ma kõhulihaseid ega kätekõverdusi teha ei jõua.


Millalgi rääkisin ka meie ühisest projektist, millest lubasin siis pildi panna, kui see õnnestub. Mina tõesti ei uskunud, et nendest maitseainekastidest asja saab, aga ühel päeval avastasime, et kast on pisikesi basiilikukesi täis. Niisiis võib projekti õnnestunuks lugeda!


Korvpalli käisime ka mängimas, võinoh, niisama loopisime viite miinust. Mul on tõestusmaterjal HD-s, et ma tegin Joosepile ära :P  Ahjaa, kuuldavasti käiakse Kambjas juba ujumas, seega me oleme oma "kevadise" ujumisega lootusetult hiljaks jäänud.