Pages

Sunday, May 5, 2013

1180


Vaatasime eile Joosepiga autokatsumise ka lõpuni. Kuna 31 tunni lõpuks jäi alles 11 võistlejat, tehti lõppvõistlus ehk siis pidi ära arvama oma kehakaalu koos rooliga. Auto võitis kolmeks kuuks kutt, kes pani ainsana täpse kaalu, mis oli päris awesome, sest väidetavalt ei teadnud ta enne oma kehakaalu.


Enne võistluse lõppu käisime jõe ääres ja botaanikaaias jalutamas ja pilte tegemas, sest Joosep otsustas oma fotograafioskusi arendada ja mul polnud selle vastu loomulikult mitte midagi. Tulemuseks oli palju-palju pilte Paulast ja palju-palju Paula tehtud makropilte lilledest. Seal võiks lausa iga päev käia, sest ilmad on nii ruttu soojaks läinud ja iga kord on jälle kümmekond uut ilusat lille, mida pildistada.


Ühtlasi olen tegelenud oma geograafia referaadiga Bahreinist ja saanud muu hulgas teada, et Bahreini kõrgeim tipp jääb Suurele Munamäele kõvasti alla, peale selle leidub sealses Tubli lahes kohalikke suuri heleflamingosid, kes elavad keskmiselt rohkem kui 60 aastat. Tehtud on umbes viiendik referaadist, seega saate raudselt veel funfact'e Bahreini kohta.


 

2 comments:

Eneken said...

Uskumatult ilus paistab see botaanikaaed... ma käisin seal viimati vist miski 16 ja pool aastat tagasi, Paulatitega :D

Paula said...

No siis tuleb suvel korduskatse teha, suure Paulavolaskiga :P