Pages

Saturday, April 13, 2013

uus kujundus ja kinosoovitus

Kui mõnel on parasjagu cherry blossom ja mõnus kevad, siis siin on küll rohkem sügiselaadne ilm, sest juba mitu päeva sajab lihtsalt vihma ja lumi (loe: mingi veider jää ja lume vahepealne must ollus) pole endiselt päris lõpuni ära sulanud. Õnneks on ainult üks periood kooli veel jäänud, mis on igati positiivne.

Mälumäng, mille pärast skipiti nii arenguvestluseid, geograafia järelarvestusi kui ka kohtinguid.  Lõppkokkuvõttes olime selle aasta kolmandad, wii. 

Käisime Joosepiga kinos "Unustust" vaatamas, mis oli üsna juhuslikult tehtud otsus, seega ei oodanud vähemalt mina sellelt filmilt kuigi palju ja ma ei mäleta, et ma oleksin selle tutvustust eelnevalt näinud. Ometi osutus film väga heaks. Seega kõigil, kellele meeldivad Tom Cruise, natuke ulmet, natuke action'it, Olga Kurylenko (see ilus "Quantum of Solace" bonditüdruk) natuke tulevikku ja natuke love story't, tasub vaatama minna. By the way, me Joosepiga oleme enam-vähem jõudnud punkti oma elus, kus filmipoes tekib alati tunne, et kõik filmid on kas nähtud või siis ei tundu eriti head, seega kui keegi siin omab mõnda head filmisoovitusideed, siis kommentaarid on väga oodatud. 


Joosepi arvamus puudripintslite hindadest: "Kas nad teevad neid mammutikarvadest või?" #boyfriend

7 comments:

Anonymous said...

Kuidas sa pealkirja keskele said? (:

Paula said...

Ma ei oska sellele kuidagi paremini vastata, kui et kujunduse HTML'is pealkirja stiili juures lihtsalt text-align: center.

Arra said...

django, the help, cloud atlas, kääbik, intouchables, the shawhank redemption, district 9

Lihtsalt väike valik, mis pähe tuli :)Endal on sama probleem olnud, et ei tea viimasel ajal enam mida vaadata, mistõttu on viimased filmiõhtud kulgenud vanade lemmikute nagu Star Wars ja Back to the Future seltsis.
Oblivion oli tore vaheldus :)

Arra said...

shawshank redemption...ei tohi kiiruga kirjutada :P

Anonymous said...

Ohh kas sa oskaksid ja raatsiksid öelda kust su imeline pluus pärit on?

Paula said...

Aitäh, Arra! Shawshank Redemption sai Sinu soovitusel ära vaadatud ja superhea oli. The Help sai just enne selle postitise kirjutamist ära vaadatud ja oli samuti väga hea film.

Anon: Pluus ise on Forever21, aga igaks juhuks mainin, et pluus ise on ilma pärlitest kraeta. Krae on attatched nagu kaelakee :)

Arra said...

Kui sa rohkem armastusfilmide fänn oled, siis minu lemmikud on selles vallas Notebook ja Lake House. Samas, kui sa tõesti ♥-fänn oled, siis tead neid kindlasti juba ammu.

Juhul, kui sa ei suhtu kõiki joonisfilmidesse nagu lastele mõeldud multikatesse, siis võin soovitada veel jaapanlaste loodud animed Graves of the Fireflies. Mina ausalt öeldes nutsin selle ajal lahinal, samas ei kahetse vaatamist.

Ja muide, kuna ma olen samamoodi hädas heade filmide leidmisega, siis oleks tore, kui sa oma lemmikuid ka jagaksid ;):)