Pages

Sunday, April 28, 2013

Pärdiks' bliss, Raudmees 3 ja botaanikaaed vol 2Mu blogipiltide album on viimasel ajal uutest piltidest tulvil, lihtsalt aega pole, et need korralikuks blogiks vormistada. Pealegi ei taha korraga kõiki pilte üles ka panna, sest muidu tekib jälle pildipuudus ja jutt kaob piltide vahele täitsa ära.


Hommikul (tegelikult küll juba pärastlõunal) vedas Joosep mu sihikindlalt botaanikaaeda ja ma ei olnud absoluutselt vastu ka, sest vahelduseks vihmastele ja tuulistele ilmadele oli tänane väga ilus ja päikseline. Natuke kõrvetas küll pildid ka üle, aga sellistel puhkudel on hea omada kahemeetrist poiss-sõbra, kes aeg-ajalt päikese ees seisaks :) Igatahes olin ma Joosepile väga tänulik, et ta viitsis passida, kuni ma krookuseid-alpikanne pildistasin ja et ta oli isa käest siseinfot parasajagu õitsevate lillede kohta küsinud. 


Neljapäeval käisin Martiniga ka pildistamas. Plaanis oli Cookbook ja futuristlik fotosessioon, aga kuna kohvik oli rahvast täis, suundusime Dorpati konverentsikeskust avastama ning hiljem jõudsime läbi ka Emajõe juurest ning ülikooli raamatukogust. Ja tulemuseks on loomulikult hunnik vingeid pilte, mis nüüd ilmselt tasapisi blogisse tilkuma hakkavad. Martini portfooliosse võib-olla ka.. http://martinifoto.eu/portfoolio/

Ameerika haisuvõhk, mida otsisime Joosepiga botaanikaaiast ilmselt kõige kauem. Selle inglisekeelne nimetus on skunk cabbage, sest kui lehti vigastada, haisevad need nagu roiskunud liha #nature_is_fun. Tegelikult on see veel pisi-pisi, sest sinna lehtede sisse hakkavad veel õied kasvama :) #i_know_nature #trying_to_look_smart

Eilne hommik algas Rene eriroaga "pärdik's bliss", mida üldjuhul saab ainult Tallinnas, aga seekord erandlikult Tartus. Käisime vanavanaema juubelil ja õhtul veel kuttidega kinos filmi "Raudmees 3" vaatamas. Peale sellele mängisime koos Aliast, mis osutus väga lõbusaks. Aliase-seikade ümberseletused pole kunagi nii vaimukad, kui nad mängimise ajal tegelikult on, seega ei hakka ma teid nendega tüütama, aga naerda sai päris palju :)


Homme on reis Matsallu, seega hankisin endale juba eelnevalt suure binokli, et linnukesi uurida ja laadisin kaamera akud ka täis. Jäänud on veel filmide transportimine iPadi ja poeskäik, et osta hunnik ebatervislikke asju bussi kaasa. Ühtlasi kogun motivatsiooni, et jooksma minna. 

5 comments:

Martin said...

Makropildid on väga šefid :)

Paula said...

tähhtähh :)

Eneken said...

See kajakasaba on väga paljuütlev ;)

Paula said...

Kõik teevad selle kohta mingeid iroonilisi märkusi, mulle küll meeldib :(

Eneken said...

mulle ka meeldib...