Pages

Tuesday, April 2, 2013

lokilammas

Viitsisin üle pika aja lokke teha kevade alguse puhul. 

Joosep: "Kus sul matemaatika on?"
Paula: "116."
Joosep: "Kindel?"
Paula: "Jaa, mul on vist terve nädal seal."
Jõudes klassi juurde näeme, et seal on algamas algklassiõpilaste tund ning terve klass on ringi jooksvaid mudilasi täis.
Joosep: "Noh, kas sa tegid läbi noorenduskuuri, Paula?"
Paula: "Ei, mind viidi tugevamasse gruppi üle."
ironic, arvestades, et me õpime matas rombi joonestamist jms

Ja kui juba dialoogide peale läks... käisime Joosepiga mõni aeg tagasi poes ja ta nägi mingeid vingeid ketse, mida müüdi sinises ja hallis toonis, aga kuna loomulikult polnud siniseid õiges numbris, siis pidi ta halle proovima, mis talle nii väga ei meeldinud ja seepeale üritas ta viisakalt öelda, et talle hallid ei meeldi.
Joosep: "Neil on nii imelik nina, vaata."
Paula: "...teised on ju täpselt samasuguse ninaga..."
Joosep: "AGA TEISED ON SINISED!"
#boyfriend #sinine #lemmikvärv #argument #valid

Kekkan natuke oma Jaapani päritolu kõrvarõngastega ka.

Ma pole siiani kunagi uskunud, et süvauni ja asjade meeldejätmine kuidagi omavahel seotud on (kiidan sujuvat teemavahetust). See on alati tundunud rohkem mingi veider kokkusattumus või siis mingi salapärane statistika kusagilt kellegi poolt millalgi tehtud uuringu põhjal. Tänasest vist päriselt usun sellesse. Kui veel eile õhtul läksin magama murettekitava teadmisega, et ladinakeelsete väljendite töö läheb vett vedama, kuna olin pool tundi teinud Quizlet testi ning peale viiendat korda oli suurim õigete vastuste arv kuus viiekümnest, kuid hommikul mäletasin vähemalt 30 väljendit ja esimese kolme tunni jooksul olid selged umbes 40-45 tükki. See kõik oli väga rõõmustav seni, kuni jõudsime kunstiajaloo klassi ja saime teada, et tundi ei toimu. Sellele vaatamata olen ma nüüdsest nõus tõdema, et selline asi nagu süvauni ning asjade meeldejätmine on omavahel seoses ja see teooria tõesti töötab. Tuleb aga ka muidugi tõdeda, et magasin tavapärasest kauem, sest õnneks olin ma õhtul nii väsinud.

Miia tegi Paulast portree ;)

Vahepeal on ilm natukene kevadisemaks läinud ja täna algas Annabelil heinanohu, seega on lootust, et varsti tuleb päris-päris kevad. Ma avastasin, et ma olen talvega tünnistunud, mis on täiesti loogiline nähtus arvestades, mida ma keskmiselt söön ja kui palju. Seega otsustasin tänasest päriselt vaadata, mida ma söön ja kui palju, mis lõppes ühe korraliku puuviljaostlemise ja toitainete siltide uurimisega. Ja kohe, kui lumi ära sulab, panen oma jooksukingakesed jalga ja lähen jooksma, luban!

Kirjutage kommentaare, siis mul on rohkem motivatsiooni enne arvestustenädalat blogisid kirjutada ja mitte koolimasenduses olla :)

8 comments:

Jaana said...

no tundub, et trenniplaanid on hetkel popid, käisin täna kohalikus naiste spordiklubis ja homme siis esimene rühmatrenn, üle mitme-setme aasta. vaatame milline on üks soomepärane trenn. seda suuresti tänu su emme tehtud fotodele :). sest peegel petab vahel nii hästi

Kristen said...

Mind huvitab kus sa oma juukseid värvid. Kodus või juuksuris?

Paula said...

Jaana: Tubli! Ma ootan veel, kuni piisavalt lund ära sulab, et üks korralik ohutu jooksurada oleks :)

Kristen: Juuksuris :)

Anonymous said...

kes on Miia? Joosepi väike õde?

Paula said...

Jah, Joosepi väike õde.

Anonymous said...

kui palju/kaua arvestustenädalal õpid? kas härmas on muidu palju õppida?

Eneken said...

hmm... Miia on (lisaks Rottie põhiolemusele - krunn ja kõrvarõngad) - midagi väga hästi ära tabanud ;) vaata kogu kupatuse keskele :D Mami laik!

Paula said...

I know, nina on ülimalt hästi tabatud, indeed :D :D teadsin, et sulle meeldiks :D