Pages

Sunday, April 21, 2013

Katerwochenende Paula moodi (loe: kassidega nädalavahetus)


Lõpetuseks eelmise postituse kodulugemise teemale: ma oleks pidanud vist ise ka aru saama, et juttu tuleb hangover'ist, sest raamatu kaane illustratsiooniks on õllekorgid... Nii palju siis sellest..

Tallinna-nädalavahetused on vahelduseks koolile lihtsalt nii-nii mõnusad. Käisime mitu korda Vapianos, kusjuures kuigi me oleme empsiga jäänud truuks penne'dega pasta carbonara'le, kuhu juurde läheb lisaks veel ka kana, suudame me aeg-ajalt ikkagi kas pettuda või jälle uue superhea variandi peale sattuda. Näiteks võib juhtuda, et star teeb pasta väga-väga soolase või et olive teeb superhea pasta, lisaks sellele oleneb superpalju ka sellest, kui pehmeks keegi pasta keedab või kui palju kana pruunistab. Aga üldiselt on Vapiano siiski iga kord väga hea.


Lisaks kohustuslikule kaardimängule vedasin emme pildistama ka. Seega saate hunniku pilte ka. Preili muffintop'ist ja tema mamist.  Tegin seekord kujunduse täpselt nii, et pildid mahuks originaalsuuruses ära. Muffinitest rääkides... Mommy tõi mulle lisaks suurele hunnikule JellyBellydele ka red velvet'i ja s'more'ide materjali, seega ma pole lihtsalt preili muffintop, ma olen väga happy preili soon-to-be way-too-muffintop

Tagasiteel jäin bussis NBA lehelt recap'e vaatama ja suddenly avastas minu kõrval istuv kutt, et ta kõrval istub mingi roosa seelikuga blond, kes vaatab korvpallivideot, mispeale hüüdis ta üllatusest: "Ohhoo!" ja tõdes, et sellist asja ei kohta just tihti. Seepeale küsis ta natuke korvpalli kohta ja oli ilmselt veel rohkem üllatunud, kui sai aru, et ma päriselt teangi korvpallist üht-teist. Siis küsis ta Kobe'i kohta ja jätkas küsimustega selle kohta, kas ma ise ka mängin. Ma muidugi vastasin, et ise ei mängi, aga mu poiss mängib. Ja kuigi ta arvamus selle kohta, et ma korvpalli ainult pikkade ja ilusate poiste pärast vaatan, tundus pisut ebaõiglane, siis tuleb tõdeda, et ilma Joosepita ma korvpallist suurt ei teakski. Õnneks ei küsinud ta mu muusikaeelistuste ega tulevikuplaanide kohta.. 
Note: Lisaks sellele tõdes ta, et mul on hoolitsev ema, kes mulle enne bussi peale minekut ütleb, et ma, rott, üle bussi ei norskaks ega ropendaks. Ja kui ropendan, siis vaataks, et keegi ära ei tunneks. Hugs to mommy :)


Ja õues on NII võrratult ilus ilm, et ma tahaks väga jooksma minna. Enne seda tuleks aga piibli mõisted selgeks õppida (kunstiajalugu) ja natuke inglise keele kontrolltööks korrata. Kirjandi kirjutamine tuleks ka kasuks, aga kes viitsiks kirjandusklassika põhjal kirjandit kirjutada, kui õues on nii ilus ilm. Pealegi ei jää sellise ilmaga neljandal korrusel elades muud üle, kui aken lahti teha ja sealt kostab naabrilaste trifaa-mäng, mis ei tõsta ka just motivatsiooni. Mitte, et ma nüüd nii väga trifaad mängida tahaks, aga jooksmisest-jalutamisest ei ütleks küll ära. Paula tahab ka puhata ja mängida :(

Paula lutipudeli pilt :)

Ja mõni kohustuslik kassipilt:1 comment:

Eneken said...

Hugs to Roti ka! Ja koolis tuleb ka viisakas olla ;)