Pages

Sunday, March 10, 2013

Shoutout to Älice .

Joosep double dare'is mind kirjutama Älice-blogi, seega here it is ja kes ei tea, kes on Älice, siis te olete paljust ilma jäänud, aga Facebooki lehelt "Älice megaa põnev elu ." leiate selle mis vaja ja saate selle vea parandada ;)

eile ss käisin jossa pool j mingi studysime ja sõime kooki kh j prst ss vaatasime filmi kh mngi romcomm oli. mdu oli sht fun hommikul sõime j ss saatsin ta mängule kh j läksin homee ja tegin teadus kooli j ss kirjtasin mngit ajku arvamust vms sht raske imo m ei saa vga aru aga no meh. ss prst tuli jossa ka msnni j aitas mul teadus kooli teha veel veic j ss koristasin j ss ns mngi rääkisime veicc. homme peab kooli minema againn suht awful ja ss homme fysas ka töö mdea mngi teema peale ;(((( a no tglt ma ei sa absl aru mix peab tegema seda sst no why hurdime neid keda laavime exole. a no muidu on sht ok kõik mngi varsti vheaeg j ss saab puhata j mngi ns olla ja yolotadaa ja ss next nv on ss see eta värk kaa vno reedel juba j ss peab õppima khh :@@@ j ss homme vbla lhme jossaga pildistama k maybe et nh mdea vaattaaaab ks õues mngi norm ilms vmss. jj ss mingi õpin venkut ka jossa õpetab mlle mingi rändomseid sõnu vhpeal ja ss ma ei saa mdgi aru ja ss ta seletb ja ss ml vahestt jääb meelde khh midagi ano mtte väga. u knowwww, keele õppimine jmlst raske shtt mngi aega nõudev andstufff. ei ole minig leboo keiss exolee. xtahes m mngi homme kkoori pole sht lahe muidu tleb mngi raske ndal tööd jne aga sesshtes et sstay strong dont breake j ss kõik norms, aga okk kallaaaaaad m sis nd awayy SAUUUUU. 

***

Oeh. Vahel on mul nii hea meel, et ma kirjutada oskan. Igatahes, sisuliselt peaks kõik enam-vähem tõele vastama, kui sealt midagi aru saab. Käisin Joosepi pool, õppisime koos jne. Homme saate äkki rohkemate piltidega blogi, praegu on ainult telefonipildid afrojackiga. 


No comments: